50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: ESENKENT MAHALLESİ NADİRE CADDESİ NO:65 Telefon: 2163763107 Faks: 2164271060) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Maltepe » 50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki 50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki 50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif 50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu konumu

50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (50.Yıl Besim Kadırgan İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

deniz: slm. bn deniz söylemez 6-a sınıfına gidiyorum .şu anda kendi okuluma gidemiyorum.çünkü okulumuz yıkılıdı.

bizde başka bir okula taşındık.bn okulumu her zaman sevdim .güzel bir okuldu.o sıralarda çok şeyler yaşadık. acısıyla tatlısıyla.hep kavga ederdik.sonra hemen barışırdık.çok güzel mutlu günlerimiz oldu.

her şeyi çok güzeldi.öğretmenler bir harikaydı.onların haklarını kimse ödeyemez.bizi 5.sınıfa kadar okutan yaramazlıklarımızı görmezden gelmeye çalışan,iyi not aldığımızda bizimle beraber sevinen,acılarımıza beraber üzülen, o mutlu anlarımızı onunla paylaştığımız sn.güner erten'e en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.o bize hem annelik hem de babalık görevi yaptı.bizim üstümüzde çok emeği vardır.keşke bütün insanlar onun gibi olsa.çokı düşünceli bir insandı. onu tanımayan çok az kişi vardır.

burdan bütün 50.yıl öğrencilerini selamlar. :))))))) - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
feyza gül kaya: merhaba bn 50.yıl besim kadırgan i.ö.o okuyorum 7/d sınmıfındayım canan öğretmenimi çok sev,iyorum adım feyza gül kaya sınıfımdaki bütün arkadaşlarımı çook seviyorum herkese teşekkürler başarılar dilerim okulumdan yda sınıfımdan çok memnunum helede canan öğretmenimden müzik türkçe ve feni çok seviyorum - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Misafir: Bende okulumu çok seviyorum.Her şeyi çok güzel.Muhteşem bi okul.Öğretmenleri ne kadar da sert olsalar yürekleri sevgi dolu.Eğer yüksek bi yerlere girince hep okulumu temsil edicem.Aynı zamanda arkadaşlarımıda çok seviyorum.Öğretmenlerimde çok iyi.çok büyük bi bahçesi war. Ama okul yıkılcakmış.daha büyük olucakmış.O yüzden bahçe küçülcek VE aynı zamanda okul tam gün olcakmış - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
kamil: merhaba ben 50. yıl besim kadırgan okulunda okumuyorum ama çook mutluyum :)) - 3 yıl, 11 ay önce yazıldı.
zeynep solmaz: merhaba ben zeynep 50.yıl besim kadırgan ilköğretim okulunda okuyorum.5-c sınıfına geçtim nihal öğretmenimi ve atilla öğretmenimi çook seviyorum ve diğerlerini de OKULUMU ÇOOOOK SEVİYORUM........... - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sıla salar: Benim adım sıla 4-d sınıfınagidiyorum reha öğretmenimi çok seviyorum. - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Misafir: Merhaba.Bende 50. Yıl Okulunun bir öğrencisiyim.Benimde çok sevdiğim öğretmenlerim var.Sabriye Öğretmen benim öğretmenim ve onu çok seviyorum.O bana çok şey kazandırdı.Reha Bilgin adlı öğretmenimide çok seviyorum.Onunda kalbimde ayrı bir yeri var.Bunun dışında Beden öğretmen i,ingilizce öğretmeni ve müzik öğretmeni diğer sevdiğim öğretmenlerimdendir.Bu okul bana bir çok şey kazandrdı.Sevmeyi,dostluğu her şeyi.İyiki annem bu okula yazdırmış adımı...

50.Yıl Okulundan

Öğrenci - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
ceyda sena özmen: ben 3\A sınıfından ceyda senaözmen adlı öğrenciyim okulumu çok seviyorum.Hüseyin şahin adlı öğretmenimi çok seviyorum - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
5-A SINIFINDAN: MERHABA. BEN 5-A SINIFINA GİDİYORUM.MERVE AKIN ADLI BİR ARKADAŞIM VAR.HATTA ORAYADA YORUMUNU YAZMIŞ.ORADA BÜTÜN ARKADAŞLARINI SEVDİĞİNDEN BAHSETMİŞ.AMA HİÇ ONU RAHATISZ EDEN KAZIM UMUT U DÜŞÜNMEMİŞ.VE ONA DÜŞÜNMEDEN HAREKET ETMESİNİ TAVSİYE ETMEM. - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
AYÇA ÇELEBİ: MERHABA BEN AYÇA ÇELEBİ 50.YIL BESİM KADIRGAN İ.Ö.O. ÖĞRENCİSİYİM. GÜNER ERTEN ADLI ÖĞRETMENİ ÇOK SEVİYORUM. SINIFIM NE KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLSADA ÇOK ŞAKACI BİR SINIF. SINIFIMIN İÇİNDE :DENİZ,CEYDA,CANGÜL,NİLAY,GÖKAY,ENES,EYLÜL BİLGE, MERVE AKIN,UTKU,EMRE Ö.,EMRED.,ELİF Y.,NESLİŞAH GİBİ ARKADAŞLARIM VAR.VE ONLARI ÇOK SEVİYORUM. - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
merve akın: merhaba ben merve akın. okulumu çok seviyorum. kantini var. kocaman bir bahçesi var.güner öğretmenimii çok seviyorum ve arkadaşlarımı çok seviyorum - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Esmanur keke: Ben 50.yıl okulumu çok seviyorum.Özellikle Reyha Bilgin öğretmeni. Çünkü 4.D sınıfındayım. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
özge sancaklı : merhaba benim adım özge sayodım sancaklı 5/c sınıfda okuyorum ve h.ayla arslan yesıl ırmak öğretmenimi ve öbür öğretmenlerimi çok seviyorum 50.yıl untulmazz - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
kız: selam ben gözde 6.sınıfa geçtim balo resimlerimi göremedim - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
mert köksel: bi önceki yazımda çiğdem şahin hocayı çok sevdiğimi söylemeyi unutmuşum. dersimize girmiyodu ama komşumuzdu. ilkokulu yeniden okumak için yaptığım resmi başvuru reddedildi ama girişimlerim sürecek. ayrıca mesaj yazma bölümünde hep 4x2 kaç eder yazıyo! her yazıcı için farklı bi işlem konmasını talep eder gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
mert köksel: selam ben mert köksel. 6 sene önce mezun oldum. okul duvarlarının boyaları çok güzeldi ayrıca kantinde en çok köfte yerdim. ferdi adında silgi yiyen bi arkadaşım vardı o zamanlar ona çok gülerdim ama şimdi anladım niye böyle bişey yaptığını. şu an tekrar ilkokulu okumak içim başvuru resmi başvuru yapmayı planlıyorum umarım kabul edilir. teşekkürler - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
mERİHCAN SERTESER: MUTIS OKUL MUSTAFA HOCAYI ÇOK SEVİYORUMM.. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
Cansu[quzeLady]: Ben Cansu 6-A dan sınıfmı ckk sefyrmm :( :) - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
İLAYDA: 4B YE GİDİOM OKULUMU ÖĞRETMENİMİ ÇOK SEVİOM - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
eren: slm bn 2/B den eren okulumu öğretmenlerimi çok çok seviyorum..... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.