60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: K.KARABEKİR MAH.EŞREF BİTLİS CD. ŞİRİN SK.NO:7 Telefon: 2166314731 Faks: 2166314843) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Ümraniye » 60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki 60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki 60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0123, Boylam: 28.9759

60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif 60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu konumu

60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (60.Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

7...? öğrencisi :): bizim okulumuz dünyanın en güzel okulu bence çünkü herşeyini geçin insanları güler yüzlü birbirlerine karşı saygılı ewet kabul bi kaç tane arada sırıtanlarımız war yok demiyorum ama onlar okulun neşpe kaynağı eğlencesi ... bizim okulda insanlar her zaman birbirlerine 'günaydın' diyerek güne başlar. öğretmenlerimiz paha biçilemez bide öğretmenler kızgın diyoruz 'diyoruz' dedim çünkü ewet bende diyorum ama birşeyin farkına wardım biz hiç onların neden kızdığını kime kimlere kızdığını düşünmüyoruz yani kendi yaptıklarımızı düşünmüyoruz bunu en sewdiğim öğretmenlerden bbirkaçı gittiği için daha iyi anlıyorum sanırım bizim okulun yeride çok güzel hem hatırlanması kolay hemde yakın bizlereben 7...? dan bir öğrenciyim ve dediğim gibi ben okulumu öğretmenlerimi hepsinden önce arkadaşlarımı yani kendi dilimde kardeşlerimi çok sewiyorum ve okuluma benden sonra gelecek olan arkadaşlarıma ( gelecek nesile) diyorumki: öğretmenlerinizin öğretmenlerimiz değerini bilinb yoksa değerlerini anladığınızda biraz geç olabilir onları sevin sevinki dersleride severek coşkuyla dinleyin. bu hem sizin için hemde öğretmenleriniz için çok iyi olacaktır. bizim sınıfımızın adı çıktı bi kaç kişi yüzünden ama onlrda olmasa bizim sınıfın değeri anlanır siz bizim gibi yani 7...? gibi olmaya deği olmamaya çalışınki öğretmenleriniz sizi sewsinler we derslerinize çekinerek değil koşarak girsinler ... - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.