Ağrı harita ve uydu görüntüleri

Ağrı, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan il ve il merkezi kent. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı bu ilde yer alamktadır. daha fazla bilgi

Ağrı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ağrı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ağrı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ağrı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.7191, Boylam: 43.0506

Statik haritalar

Ağrı ilçe haritaları

Diyadin, Doğubeyazıt, Doğubeyazıt, Eleşkirt, Hamur, Karaköse, Patnos, Taşlıçay, Tutak

Ağrı uydu görüntüsü

Ağrı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ağrı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ağrı uydudan görüntüsü

Ağrı konumu

Ağrı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ağrı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

asker: mrb. kuzenım ağrı patnos da asker nasıl bır yerr askerlık ıcınn kaydırma bırlık dıe duydumm bırı ne olur bılgı versın ıcım ancak o sekılde raah edıcekk :( - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hakan: hepinizin yazılarını sonunakadar okudum ve ben şu an ağrıda yaşıyorum ve ağrılıyım sızlerin o hasret dolu yazılarınızdan sonra ağrıyı iki kat daha sevmeye başladım gerçektende öyle insan elindekini kaybedince anca değerini biliyor aranızda ağrıya gelen olursa mısafirim olsun benim yerim yeni van c.d hakan kuru temizleme...byy - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Misafir: canım memleketim seni ne çok özledim ahmet kayanın dediği gibi bir sabah anne birsabah çıkıp gelcem bende ağrı için söylüyorum bir sabah çıkıp gelcem - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
alirıza baytut: memleketimin mert insanlarına selamlarımı iletirim bende 1980 ağrı doğumluyum 2 yaşındayken kocaeli yukarıherekeye geldik gidib görmek nasib olmadı ağrı hamur ilçesi yukarıağadeve köyündenim baytut ve yorulmaz vehatipoğlu ailelerine selamlar... - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
özlem: ağrı deyince aklıma mert insanları geliyor.o eşsiz havası suyu sıcak kanlı insanları insanı mest ediyor ağrıyı çok özledim.allah nasip ederse gidip görecem - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ercankadağan: Ben de Ağrılıyım.. Ailem ben 2 yaşındayken İstanbula taşınmış.. Ondan sonra doğduğum topraklara gitmek, görmek bir daha nasip olmadı.. İstanbulda yetiştiğim için Kürtçe konuşamıyorum ama en azından anlayabiliyorum.. Kimliğimde önceden kayıtlı olduğum yer Ağrı-Merkez-Ortakent diye geçiyordu.. Artık ondan da mahrum kaldım.. Şimdi 2 yıldır Antalya''da yaşıyorum.. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
METALLİCA: BİR AĞRI MEZUNU OLARAK O GÜNLERİMİZİ VE SOĞUK AMA ŞİRİN ŞEHRİN TADI HALEN DAMAKLARIMDA GEZİNİR. ŞU BİR GERÇEK Kİ KIŞ AĞRIYA YAKIŞIYOR. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
engin: hartatara bir güzelikler diyarıdır nekadar sanayısız bırakılsada nekadar yatırımsız bırakılsada nekadar kımsesız bilinsede o ağri baslıca bir harikalar dünyasıdır bızım ıcın deyısılemez paylasılamaz asla unutulamaz canım ağrım nasılda üzlemısım senın havanı suyunu sen teksın gecılemesın günlümüzde tahtkurmusun alahımdan tekdıleyımız orya bırdaha gitmeyi nasıpetsı. arıdagiyla ünlüdür hartarafı bırbaska güzeldir ama bendıyorumkı anlatılmaz kardessım yasanır.... benım doğdüğüm küy eleşkirt abteşeyhan küyüm.... - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.