ABD harita ve uydu görüntüleri

ABD Amerika Birleşik Devletleri'nin kısaltması. daha fazla bilgi

ABD harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

ABD haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki ABD haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki ABD haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.6733, Boylam: -97.690

Statik haritalar

ABD uydu görüntüsü

ABD ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif ABD haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

ABD uydudan görüntüsü

ABD konumu

ABD konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (ABD) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ÅŸamil: paylaşıllacak birÅŸey yok abd için tek diyebileceÄŸimiz medeniyetten nasibini almadığı barbarlığın ve vahÅŸetin kol gezdigi vahÅŸi bir ırk - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
gardiyan: amerika birlrşik devletlerinde ölmek istiyoum. - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.