Adapazarı harita ve uydu görüntüleri

Sakarya ilinin merkezi olan şehir, yüz ölçümü 791 kilometrekare, nüfusu 49.949 dur. Bolu dağlarının batıya uzanan eteklerinde bulunan Akov... daha fazla bilgi

Adapazarı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Adapazarı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Adapazarı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Adapazarı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7355, Boylam: 30.3837

Statik haritalar

Adapazarı ilçesi belde ve köyleri

Abalı , Adliye , Ahmediye , Aralık , Arifiye , Aşağıdereköy , Aşırlar , Bekirpaşa , Beşevler , Bileciler , Budaklar , Büyükesence , Büyükhatapla , Çağlayan , Çaybaşfuadiye , Çaybaşıyeniköy , Çaykışla , Çelebiler , Çerçiler , Çınardibi , Çökekler , Çubuklu , Dağyoncalı , Değirmendere , Demirbey , Doğancılar , Ekinli , Elmalı , Emirler , Erenler , Evrenköy , Göktepe , Güneşler , Hacıköy , Hacılar , Hacıramazanlar , Hanlı , Harmantepe , Hasanbey , Horozlar , Işıklar , İkizcemüslüm , İkizceosmaniye , İlyaslar , Kamışlı , Karaköy , Karaman , Karapınar , Kasımlar , Kavaklıorman , Kayalarmemduhiye , Kayalarreşitbey , Kayrancık , Kazımpaşa , Kemaliye , Kışla , Kızılcıklı , Korucuk , Kömürlük , Köprübaşı , Kumbaşı , Kurtbeyler , Kuruçeşme , Küçükesence , Küçükhataplı , Mahmudiye , Meşeli , Mollaköy , Nasuhlar , Nehirkent , Örentepe , Poyrazlar , Rüstemler , Salmanlı , Sarıcalar , Selahiye , Serdivan , Solaklar , Süleymanbey , Şeyhköy , Taşkısığı , Taşlık , Türkçaybaşı , Uzunköy , Yazılı , Yazlık , Yeşilyurt , Yukarıdereköy , Yukarıkirazca

Adapazarı uydu görüntüsü

Adapazarı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Adapazarı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Adapazarı uydudan görüntüsü

Adapazarı konumu

Adapazarı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Adapazarı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

bekir geyik: sakarya ilerliyen günlerde daha gelişiyo ve daha pratikler inşallah hep böyle devm eder umarım güzel bir şehire güzel şeyler gerikir - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
sekerler : adapazari is ve ev bakimindan tam idaal bir yer cevresi temiz insanlari sicak yani anlayacaginiz yasanacak bir yer - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Misafir: Sahinler

Merhaba ben yurdisindan yaziyorum. Merak eddigim iki konu var Adapazarindaki is veya sanayi duru ve ev kiralari ortalama ne durumda.Bu konuyla ilgili siz güzel Adapazar´lilardan yorum bekliyorum.

Tesekkürler.

sahinler71@hotmail.de - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
idrisgezginci: adapazarı ğüzel de osa bazen insanları cekilmez oluyor.heryerde olduğu gibi - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
a.hamid: sakaryaliyim ve güzelim cark cadesini gezmeyi her keze tavsiye ederim sahane bir yer - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
ahmet: ben bir sakaryali olarak sakaryayi gezip görmeniz gerekir anlatmakla olmaz herkese selam - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
derya : ben viyanadan derya sakaryaliyim sakarya cok güzel bir yer ve insanlari kültürlüdür ve bütün sakaryalilara selam - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
derya : adapazari cok güzel bir yer - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
bekir karakuş: sakarya da iş olanakları nasıl?ev kiraları ne kadar - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
HÜSEYİN: ŞİMDİ SİZLERE SAKARYA İLİNİN 16 İLÇESİ HAKKİNDA AYRİ AYRİ BİLGİ VERECEM BİZ 1954 YİLİNDA İZMİTTEN AYRİLİP İL OLMUŞUZ DUR ŞU ANKI NUFUSUMUZ RESMİ RAKAMLARA GÖRE 950 BİNDİR GAYRİ RESMİ İSE 1.1200 CİVARİDİR .HENDEK İLÇESİ YAYLALARİYLA VE BAYRAKTEPESİYLE ÜNLÜDÜR ÜSTELİK BU İLÇEMİZDE 4 YILLIK FAKÜLTE MEVCUTTUR YANİ METROPOL İLÇELERİMİZDEN İLKİDİR.AKYAZİ.İLÇESİ İSE ALABALIK TESİSLERİYLE MEŞHURDUR BİDE MEŞHUR KUZULUK KAPLICALARİ MEVCUTTUR TAMBİR ŞEHİR HAVASİ İLE KAPLIDIR YÜZÖLÇÜMÜ 654 KM DİR VE BÜYÜK İLÇELERİMİZDEN BİRİDİR.KARAPÜRÇEK ÖYLESİNE İLÇE OLMUŞ SÖĞÜTLÜ GİBİ TARAKLI GİBİ GELİŞME YE NİYETLERİDE YOKDUR PEK KARASU PILAJİYLA LİMANİYLA TERSANESİYLE HİZLA GELİŞİMİNİ DEVAM ETTİREN BİR İLÇEMİZDİRKOCAALİ İSE GENİŞ KUMSALİYLA MEŞHUR DÜZCEYLE SINIR İLÇEMİZDİR. FİNDİĞİYLA MEŞHURDUR HOŞ BİR İLÇEMİZDİR FERİZLİDE GELİŞMEYE BAŞLAMİ BİR İLÇEMİZDİR YÜKSEK OKUL GELMİŞDİR ANADOLU LİSESİ VARDİR ÇPL LİSESİ VARDİR KONUTLAR YAPILMİŞDİR TOPLAM 25 BİN NUFUSA SAHİPDİR GEYVE İSE TAM BİR TARİHDİR GEYVE BOGAZİ İLE MEŞHURDUR NUFUSUDA 42 BİN FİLAN DİR YÜZ ÖLÇÜMÜ BAKIMINDAN SAKARYA NİN EN BÜYÜK İLÇESİDİR 780 KM DİR YANİ SÖĞÜTLÜ FERİZLİ VE TARAKLI 3 ÜNDEN DE YÜZ ÖLÇÜMÜ BÜYK DÜR PAMUKOVA İLÇEMİZDE KAVUNUYLA ÜZÜMÜYLE ZEYTİNİYLE MEŞHURDUR. TARAKLI TAM BİR OSMANLI DİR GİTMEK LAZİM YENİ İLÇE LERDEN ERENLER SANAYI BÖLGESİYLE MEŞHURDUR NUFUSU 65 BİNDİR SERDİVAN İSE TEPESİYLE MEŞHUR DUR HEMDE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ORDADİR NUFUSU 85 BİN DİR ADAPAZARİ İLÇESİ İSE MERKEZ İLÇESİDİR 200 BİNİ AŞKIN NUFUSU VARDİR ARİFİYE İLÇESİ İSE 35 BİN NUFUSU VARDİR İL ORMANİYLA MEHURDUR BİDE FABRIKALARİYA TABİ YANİ SAKARYA HERŞEYİY LE MÜTHİŞ BİR KENT DİR GELİN GEZİNN VE GÖRÜNN OKADAR - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
HÜSEYİN AKGÜN: SAKARYALI OLMAK BİR ŞEREFDİR ŞANDİR HERKEZE NASİP OLMAZ O BEN SAKARYA İLİ NİN ERENLER İLÇESİNİN DEĞİRMENDERE KÖYÜNDE OTURUYORUM GERÇEKTEN GEZİLMEYE DEĞER BİR YERDİR SAKARYA TARAKLI İLÇE Sİ KARASU İLÇESİ KOCAALİ İLÇESİ VE SAPANCA ZATEN GEZİLCEK YERLERDEN BİRİ GEYVE VE ALIFUATPAŞA BELDESİNDE İLK TÜRKİYEDE MİLLİMÜCADELE MÜZESİ VAR BAŞKA YERDE YOK ATATÜRK VE SİLAHARKADAŞİ ALİFUATCEBESOY A AİT ELBİSELER ORDA VE VE TARİHİ OSMANLİ KÖPRÜSÜ SAKARYA NEHRİ ÜSTÜNDE GİDİP BAKMAKLAZİM ANLATMAKLA OLMAZ ARKADAŞLAR - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
ali: merhaba tüm sakaryalılar güzele nazar değermiş fazla met edince sakaryama nazar değiyor iklimi ile gölü cark deresi sakarya nehriyle harika bir şehir selamlar heppinize - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
lili: adapazarı mükemmelinsanlarıda ben akyazıda yongalık köyündenim şuan istanbulda oturuyorum - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
KARABATAK : yine ben;Ben ağaçık köyünden bülent topçu - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
KARABATAK : BENİM MEMLEKETİM EŞSİZ MÜKEMMEL BİR YER SAKARYALI OLMAKTAN GRUR DUYUYORUM. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
yazıklar olsun: çorumdan reyhan bi zamanlar gönlümün şehriydi artık nefretimin şehri - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
serefiye: www.serefiyekoyu.net adresine girin adapazarını görün... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
firat: istanbul hayallerin şehri bende adapazarındanım oraları çok özledim yalnız insanları özlemedim - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
dursun yıldız: ben ist dan dursun yıldız. adapazarı geyvedeki muktar abilerime sesleniyorum 34 gd 324 1996 doğan xls kum girisi aracım 07.12.2007 de istanbuldan calındı 1 ay önce aracım geyvede perşembe pazarında park halinde görülmüş insanlık adına allah rızası için bu numarayı lütfen arayın 05323548662.ödülünü vereceğim lütfen arayın - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.
dursun yıldız: dursun yıldız.arabam 07.12.2007.de calındı geyvede perşembe pazarında parj halinde görülmüştür görenler lütfen bu n umarayı arasın 05323548662 kendisine bir hediyem ollütfen.1996acak allah rızası için arayın doğan xls kum grisi e.mail.. dursun yildiz62@otmail.com - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.