Çaykışla (Adapazarı) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çaykışla harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çaykışla, Türkiye topraklarında Sakarya ilinin Adapazarı ilçesine bağlı bir köydür. Çaykışla yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Sakarya » Adapazarı » Çaykışla köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çaykışla haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çaykışla haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7371, Boylam: 30.4929

Adapazarı ilçesi belde ve köyleri

Abalı , Adliye , Ahmediye , Aralık , Arifiye , Aşağıdereköy , Aşırlar , Bekirpaşa , Beşevler , Bileciler , Budaklar , Büyükesence , Büyükhatapla , Çağlayan , Çaybaşfuadiye , Çaybaşıyeniköy , Çaykışla , Çelebiler , Çerçiler , Çınardibi , Çökekler , Çubuklu , Dağyoncalı , Değirmendere , Demirbey , Doğancılar , Ekinli , Elmalı , Emirler , Erenler , Evrenköy , Göktepe , Güneşler , Hacıköy , Hacılar , Hacıramazanlar , Hanlı , Harmantepe , Hasanbey , Horozlar , Işıklar , İkizcemüslüm , İkizceosmaniye , İlyaslar , Kamışlı , Karaköy , Karaman , Karapınar , Kasımlar , Kavaklıorman , Kayalarmemduhiye , Kayalarreşitbey , Kayrancık , Kazımpaşa , Kemaliye , Kışla , Kızılcıklı , Korucuk , Kömürlük , Köprübaşı , Kumbaşı , Kurtbeyler , Kuruçeşme , Küçükesence , Küçükhataplı , Mahmudiye , Meşeli , Mollaköy , Nasuhlar , Nehirkent , Örentepe , Poyrazlar , Rüstemler , Salmanlı , Sarıcalar , Selahiye , Serdivan , Solaklar , Süleymanbey , Şeyhköy , Taşkısığı , Taşlık , Türkçaybaşı , Uzunköy , Yazılı , Yazlık , Yeşilyurt , Yukarıdereköy , Yukarıkirazca

Çaykışla uydu görüntüsü

Çaykışla ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çaykışla haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çaykışla uydudan görüntüsü

Çaykışla konumu

Çaykışla konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çaykışla) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

boşnk mahlli velegiç: öncelikle allahın selamı üzerinizde olsun. çaykışla degil sakaryanın, türkiyenin ender güzel köyleri arasına girer. o sıcak kankı halkıyla, merasıyla, kemeriyle, köy kahvehaneleriyle, hatta şadi netle böünmez bir bütün. hani afyonun kaymagı, çorumun leblebisi meşhur ya bu köyünde delikanlıları meşhurdur. hele o delikanlıların içinde bi tayfa vardır ki sormayın gitsin. birbirilerinden hiç ayrılmazlar, kardeş gibidirler. bu grubu biri 94 lü olmak üzere diğerleri 93 lü arkadaşlar oluşturmaktadır. neyse fazla özele inmeden şunları belirtmek isterim; bu köyün futbolcu yetenekleri de çok önemlidir, mesela çil çil kupaları vardır... en güzel topçular boşnak mahalleden çıkar, boşnak mahalle mahalle maclarında hep şampiyon olmuştur ama çok nadir yeşilovayla berabere kalır ama onuda penaltılarda yener. bu mahallenin gol kralları keita and baroş savunması ben lucas neil :) ve diğer topçu ark.larla çok iyi bir takımdır. dügünlerde bası ceker bu köy. her yerde bir namı vardır (: neyse bu yazıyı okuyan bırı olursa zaten beni ve bzm grubu çözer. saygılar... :) - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
yeşilkale: Allahın selamı üzerinize olsun arkadaşlar. Çaykışla köyü SAKARYANIN güzel köylerinden birisidir. burada %50 boşnak %50 manav''lar yaşar. topraklarımız verimlidir. yeşili boldur. genç nüfusumuz çoktur. insanlarımız muhafazakardır.fakat biraz çalışkan ve ciddi olmaya güzel hedeflere ihtiyacımız var. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
caykıslalı: bizim köyde kavgalar meshurdur mesela büyükesence önde olmak üzere bircok köye uyuz olurlar köyde gezilecek yerler birinciolarak bosnak mahalle digerlerini bosverelim çaykıslanın bosnakları meshurdur bosnaklar cokkavgacı olur özellikle hayronun ilker kara cavitin sercan carkalı ercan ve daha bircok kişi kavgaların basını ceker her köyde kavga cıkarır - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
kadir: çaykışla adapazarının en güzel köylerinden birisidir. adapazarı merkeze de yakındır. insanları oldukça sıcakkanlı ve misavirperverdir. halk olarak genelde boşnaklar yaşarlar - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.