Afşin harita ve uydu görüntüleri

savaşlarda kullanılan giysi daha fazla bilgi

Afşin harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Kahramanmaraş » Afşin haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Afşin haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Afşin haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.2444, Boylam: 36.9119

Afşin ilçesi belde ve köyleri

Ağcaşar , Alemdar, Alımpınar , Altaş , Altınelma, Arıtaş, Armutalanı , Bakraç, Başüstü , Binboğa , Buget , Büyüksevin , Büyüktatlı, Çağılhan , Çobanbeyli, Çoğulhan, Çomuduz , Çukurpınar , Dağlıca, Deveboynu , Dokuztay , Emirilyas , Emirli , Erçene , Esence, Gözpınarı , Haticepınarı , Huyuklu , İğdemlik , İnciköy , İncirli , Kabaağaç , Kangal , Karagöz , Kargabükü , Kaşanlı , Koçovası , Koture , Kuşkayası , Nadirköy , Oğlakkaya , Ortaklı , Ördekköy , Örenderesi , Örenli , Soğucak , Soğutdere , Tanır, Tarlacık , Tatlar , Topaktaş , Türkçayırı , Türksevin , Yazıbelen , Yazıdere , Yazıköy

Afşin uydu görüntüsü

Afşin ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Afşin haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Afşin uydudan görüntüsü

Afşin konumu

Afşin konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Afşin) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

b.tatlardan özgürrr: yeşil afşinim yüzlerce il ve ilçe gezsem benimmn yeşil afşinim bambaşkaa selamlar - 2 yıl, 5 ay önce yazıldı.
Çoğulhanlı: Çocukluğumda bir çoğulhan vardı.Her evin en azından 500 metrekarelik bahçesi vardı. Benim yaşadığım evin 2000 metrekaresi, kaysı, elma ağaçları içinde geçen bir çocukluktan sonra İki kızımı bir apartman dairesinde 3 oda 1 salonda çocukluk anılarına çeşitlilik katamadanbüyüttüğüm için üzülüyorum.Memleketime sırtımı döndüm döneli apartman önlerinde arabalarını park edecek beton zemin bulan insanların sevincini görerek yaşıyorum. çoğulhandaki artık her yaprağının üzerindetermik santralin bir parmak isi bulunan bahçemizi özlüyorum. - 2 yıl, 8 ay önce yazıldı.
myall: herkes dıyorkı afsın nereye gıttı ne oldu ne olacak dıyor ama kımse bırsey yapmıyor ne yapıyorsa kendı halkımız yapıyor emın olunkı bakın cok acık ornek suracıkta 2 tane dunyanın en gelısmıs termık santralı var ve bır tanesının ıscı kapasıtesı 3 bın ve 2 bın memur kadrosu var dıyerıde bukadar olmasada onunda bukadar calısanı vardır ama bakın bakalım kactanesı afsınlı kactanesı maraslı.bız elımızdekı ımkanları baskasının avuclarına bırakıyorz bırakın ıs ımkanını bız halkımızın ıcındekı secmenımızı bıle duzgunde secemıyoruz kımler geldı kımler gectı bu baskanlıktan ama kımse bırsey yapmadı yapmayacakta bu halk ubkadar cahhıl olduktan sora gelen yer gıden yer bu memleketı sorun hepımızde anlıcanız toplumsal dayanısma yok bu olmadından hep kaybettık edecezde..takı bu memleket batasıya kadar boyle devam edecek buna emınım - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
hacı soydan: afşin güzel bir yer fakat değerini bilmiyorlar bunun içinde eski afşin in yerini şimdiki afşin asla tutmaz bundan sonrada tutmayacak saygılarımlas kral sevinli - 3 yıl, 4 ay önce yazıldı.
gs_-_irfan_123@examp: merhaba afşin,liler benirfan 2.senedir maalesef afşinimigöremiyorum site iyiolmuş gerçekten - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
ALTUNELMALI: BUNU İYİ BİLİNKİ BENİM BİLDİGİM YİGİT İNSAN KURTULUŞ SAVAŞIMIZDA KENDİ MİLLETİ İLE DEGİL DÜŞMANA CESARETİNİ VE YİĞİTLİĞİNİ GÖSTEREN ER KİŞİDİR.BİLDİĞİM KADARI İLE DİRGEN ALİ VE DİGERLERİ BU YILLAR ARASINDA YAŞAMIŞ İNSANLAR.YİGİTLİĞİNİ KİME GÖSTERMİŞ İKİ MAZLUMU EZMİŞ SONRADA YİĞİDİZ DEMİŞLER. HELE BİR GEL DÖKEBİLİRMİSİN ALİ SEZAİ HOCANIN ELİNE SU SÜTCÜ İMAMIN VE DAHA NİCE BİLMEDİĞİM ASLAN YÜREKLİ YİĞİTLER VARKEN LÜTFEN BUNLAR YİĞİT DİYEREK BİZE YUTTURMAYIN - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
elif nisa: ben afşinde yaşıyorum arkdaşlarımız haklı artık doğası ziyaret yerleri köyleri herşey deyişti ve bunun kök sebebi amerikalılar türkiye illeri ilçeleri köyleri kasabaları herşey onlara özendi eski afşin nereye gitti????? - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
kartanesi: slm bende dirgen isanın toruu sabıha yıllardır afşini ğörmuyorum cok özledım sağlıcakla - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
tanırlı_46: s.a bende afşimliyim afşinin tanır kasabasındanım o tanırda su nimetlerimizi degerlendiremiyoruz afşin olarak herkese hayırı ramazanlar diliyoruz - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
judge: merhaba ben bu sene afşin MYO yu kazandım ama afşin hakkında hiç bi bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim( afşin de yaşam nasıl ) inşallah pişman olmam burayı yazdığım için - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
BANA BİR HARF ÖĞRETE: Merhaba sayın Afşinliler.Benim yıllar önce Afşinli bir öğretmenim vardı,dünyalar tatlısı bir adamdı.Bize okumayı,yazmayı,edebiyatı kısacası insanlığı öğreten insandı.Kars imam hatip lisesinin çılgın meslek hocalarına inat alırdı bağlamasını vururdu mahsuniden ,pir sultandan..MEHMET BİNBOĞA hocamızı, öyle çok özlüyoruz ki onu..Akadaşlarla ne zaman biraraya gelsek hep o tılsımlı imam hatip günlerinden söz ederiz ve mehmet hocamızdan..Asya otelinde kalırdı,kırık dökük bir odada,ama canavar gibi bir tüp ocağı vardı,canımız sıkıldığında ara sıra yanına uğrar,maraş türküleri dinlerdik öğretmenimizden.bize ilkten şöyle kallavi bir çay demlerdi,malum imam kısmı çayı sever derdi.yirmi yıl var ki görmüyorum hocayı ,allah selamet versin.Nerdedir ,sağ mıdır ,sayrı mıdır? hocam bunları okursan beni lütfen ara .SELAMLAR.AVUKAT ERKAN ARAS ANKARA BAROSU - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
cagılhanlı: butun afsınlı hemserılerıme selam arabbıstandan cagılhanlı - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
GARİP: AŞIK YENER VARDI BİR DE...EN SON BEYOĞLU ÖĞRETMEN EVİNDE KARŞILAŞMIŞTIK.AŞKI VE ONURU TAŞIYORDU BAKIŞLARINDA,AH NEYLERSİN YAŞLILIK HEPİMİZİN BAŞINDA.O ARA "KIZ SEN İSTANBULUN NERESİNDENSİN"ŞİİRİ ŞARKI YAPILMIŞ EPEYCE DE BİR TELİF ALMIŞTI.KEYFİ YERİNDEYDİ.KABAKLIYI SORDU ,HAS ARKADAŞIYDI..HOŞ BU AŞIK KISMININ ARKADAŞLIĞI BİRAZ DA HOVARDALIKTAN GEÇERDİ AMA OLSUNDU.AMA EN ÇOK DİRGENİN İSAYI SEVİYORDU.DİRGEN İSA BAŞKADIR DİYORDU.BABAM BUNA BİRAZ İÇERLİYORDU,HALBUKİ TANIRDA ÇOCUKLUKLARI BERABER GEÇMİŞ,BERABER KIZ SEVMİŞ,BERABER ASKERE GİTMİŞLERDİ.OYSA AŞIK ,HAYIR AĞA DİYORDU,O MEMLEKETTE BİR DİRGEN ALİ TANIRIM BİR DE ONUN EN KÜÇÜK OĞLU DİRGEN İSA...NE VAKİT BİR ARAYA GELSELER AVŞARDAN, DADALOĞLUNDAN,YAZICIOĞLUNDAN DEM VURURLARMIŞ.İSA ÇALAR AŞIK YENER SÖYLERMİŞ.HATTA MAHSUNİ BABANIN EN İDDİALI TÜRKÜLERİNİN "efendim dünyada bütün rezalet,yıllar yılı başımızda taç bizim/namussuzlar adam yer de marifet/gerçeği söylersek hemen suç bizim..."KENDİ BESTELERİ OLDUĞUNU, İLK DİRGEN İSAYA OKUDUĞUNU VE ONUN TAVSİYESİYLE MAHSUNİYE VERDİĞİNİ FİLAN ANLATTI.EN SON YAZDIĞI ŞİİRİ OKUDU BUNU DA ARİF SAĞ İSTİYORMUŞ,AMA BU DEHŞET BİR ŞEY.ZATEN BESTELENİNECE TÜRKÜ PATLADI:BAŞI DUMAN PARE PARE/YOL VER DAĞLAR YOL VER BANA...AŞIK YENER BİR GÖNÜL EHLİ,BİR KARACAOĞLAN BİR PİR.AMA BİZ AFŞİNLİLER ONU TANITABİLİYOR MUYUZ,DAHA ACISI AFŞİNLİ NE KADAR TANIYOR AŞIK YENERİ?MAHSUNİYİ HACIBEKTAŞ İLÇESİNE KAPTIRDIĞIMIZ GİBİ SAHİP ÇIKAMADIĞIMIZ GİBİ ,AŞIK YENERİ DE KAPTIRACAĞIZ.HEMŞEHRİLER,ARKADAŞLAR DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM.MESELA MAHSUNİNİN ÇARŞI ORTASINA BİR HEYKELİNİ DİKSEK FENA MI OLUR.TARİH MAHSUNİYİ HAKLI ÇIKARDI "DEFOL GİT BENİM YURDUMDAN AMERİKA KATİL KATİL..." - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
LORŞUNLU: Bir teselli ver,bir teselli ver... şarkısı boğuk ve damardan çalarken sinemanın anfisinden,Katiboğlu dudağından hiç düşürmediği cıgarasıyla ne kadar da mağrurdu.Anlayamadığım bu şarkıları söylese söylese katiboğlu söylerdi o boğuk sesiyle;ama adam sahte biletle içeriye kaçacağını düşündüğü çocukları engellemek için cendermelik yapıyordu kapıda.ee nasıl oluyordu da hem aynı anda şarkı söylüyor hem de malkoçoğluna bilet kesiyordu.Bizler bir avuçluk canıyla yolsuz yolsuz o büyülü dünyay girebilmek için bir tanıdık bulup para istemek için sabırsızlanıyorduk.Hatta birinde şimdilerde mebbus olan arkadaşım durduyla aslan amcaya rastlamış esaslı bir harçlık koparmıştık.Durdu kardeş unutma bu kıyağımı.Neyse dalmıştık sinemaya,ah türkan şorayın burnu ameliyatsızdı o zamanlar..Her şey iyi güzeldi de baş belası hocaların sinema kontrolü yok muydu.Ana!muharrem hocayı da başta matematikçilerin önde gideni,yanında mustafa demir,muharrem tüten ( yaşıyor mu acaba allah selamet versin )fellik fellik öğrenci arıyorlardı.yakalandık...kulağımızdan tutup dışarı çıkardılar.bir güzel de sopaladılar.Dayağa mı yanarsın,filme bakamadık ona mı,kös kös döndük bekar evine...odun yok kömür yok.Cafer hoca cimrinin teki bir kıymık odun vermez.Olum gidin belediyenin önünden çalın,dedi.biz de öyle yaptık.ah afşin hırsızlığı bile güzeldi. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
lorşunlu: Deli Hüseyin derlerdi ona.İri yarı insan azmanı kendi kendine konuşarak kahırlı kahırlı yürürdü.Kışın günü yarı çıplak, yalın ayak gezerdi.Üşümezdi sanki.Hele birinde, malum organı iki taşın arasında bir dövüşü vardı ki çok dramatikti."Ulan namıssız ,nedir senin elinden çektiğim ha "diyerek adeta bir felsefe yapıyordu.İnsanın başına gelen bin türlü belanın en az dokuz yüzünün bu mevzudan kaynaklandığını öğretir gibiydi.Çocuktuk Efsus ilkokulunun bahçe duvarında kanlar içinde kalan deli hüseyine hem korku hem acımayla karışık bakakalmıştık.Deli Hüseyin hala vuruyordu .... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
sevgi: artık afşin eski afşin değilki insanları gibi doğasıda değişmiş - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
cagılhanlı: butun afsınlı hemserılerıme arabıstandan selamlar hersey gonlunuzce olsun - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
gnn: emek veren veren herkese teşekkürler ellerinize sağlık - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ebru46: HERKEZE SLM ..GERÇEKTEN SİTE SÜPER AMA BİRAZDAHA GELİŞTİRİLEBİLİR..AMA EMEĞE SAYGI DUYALIM GÜZEL OLMUŞ..... - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
ukraıne: ben ukraynadan yazıyorum elınıze saglık hıc yokdan ıyıdır afsını tanıtıyosunuz tesekurler sıpasıba balsoy - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.