Altaş (Afşin) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Altaş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Altaş, Türkiye topraklarında Kahramanmaraş ilinin Afşin ilçesine bağlı bir köydür. Altaş yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Kahramanmaraş » Afşin » Altaş köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Altaş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Altaş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.1707, Boylam: 36.9800

Afşin ilçesi belde ve köyleri

Ağcaşar , Alemdar, Alımpınar , Altaş , Altınelma, Arıtaş, Armutalanı , Bakraç, Başüstü , Binboğa , Buget , Büyüksevin , Büyüktatlı, Çağılhan , Çobanbeyli, Çoğulhan, Çomuduz , Çukurpınar , Dağlıca, Deveboynu , Dokuztay , Emirilyas , Emirli , Erçene , Esence, Gözpınarı , Haticepınarı , Huyuklu , İğdemlik , İnciköy , İncirli , Kabaağaç , Kangal , Karagöz , Kargabükü , Kaşanlı , Koçovası , Koture , Kuşkayası , Nadirköy , Oğlakkaya , Ortaklı , Ördekköy , Örenderesi , Örenli , Soğucak , Soğutdere , Tanır, Tarlacık , Tatlar , Topaktaş , Türkçayırı , Türksevin , Yazıbelen , Yazıdere , Yazıköy

Altaş uydu görüntüsü

Altaş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Altaş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Altaş uydudan görüntüsü

Altaş konumu

Altaş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Altaş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.