Arıtaş (Afşin) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Arıtaş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Arıtaş, Türkiye topraklarında Kahramanmaraş ilinin Afşin ilçesine bağlı bir beldedir. Arıtaş yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Arıtaş hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Kahramanmaraş » Afşin » Arıtaş beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Arıtaş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Arıtaş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3458, Boylam: 36.8311

Afşin ilçesi belde ve köyleri

Ağcaşar , Alemdar, Alımpınar , Altaş , Altınelma, Arıtaş, Armutalanı , Bakraç, Başüstü , Binboğa , Buget , Büyüksevin , Büyüktatlı, Çağılhan , Çobanbeyli, Çoğulhan, Çomuduz , Çukurpınar , Dağlıca, Deveboynu , Dokuztay , Emirilyas , Emirli , Erçene , Esence, Gözpınarı , Haticepınarı , Huyuklu , İğdemlik , İnciköy , İncirli , Kabaağaç , Kangal , Karagöz , Kargabükü , Kaşanlı , Koçovası , Koture , Kuşkayası , Nadirköy , Oğlakkaya , Ortaklı , Ördekköy , Örenderesi , Örenli , Soğucak , Soğutdere , Tanır, Tarlacık , Tatlar , Topaktaş , Türkçayırı , Türksevin , Yazıbelen , Yazıdere , Yazıköy

Arıtaş uydu görüntüsü

Arıtaş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Arıtaş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Arıtaş uydudan görüntüsü

Arıtaş konumu

Arıtaş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Arıtaş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Gurbet: Aritasin akşam üstleri afşin caddesinde yapılan yürüyüşleri kadar güzel eğlence yoktur. KasabamıZ her yönüyle güzeldir ama benim en çok sevdiğim ise o caddedir. - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
TERCAN: Afşinin ve bölgenin en güzel en büyük ve en canlı beldesi.Yaylaları,pınarları ve sıcakkanlı insanları ile meşhur. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gülden: arıtaşın peyniri ünlüdür - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
Mehmet akkoyun: Kılılı k.marasın enhızlı gelisen güzergahı nedeniyle önemli belde olma özelligini kaybetmeyen bir yerlesim yerimiz sıcak kanlı insanlarıyla icini saran sevgisiyle başka memleket bu kılılı. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
arıtaşlı: Arıtaş K maraşın en güzel kasabası, - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
cuma şirin: yaylaları,pınarları,eski yerleşim alanları,mesire yerleriyle ünlüdür.cuma şirin. . - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.