Afyon harita ve uydu görüntüleri

Afyon Haşhaş bitkisinin genç kapsüllerinin (meyvalarının) özel bir bıçakla enine çizilmek suretiyle dışarı çıkan ve hava ile temasta katılaşan sütüdür. Türkiye’de yetiştiği yerler: Afyon, Isparta Uşak, Denizli. Elde edildiği bitki: Haşhaş (Papaver somniferum), daha fazla bilgi

Afyon harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Afyon haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Afyon haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Afyon haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.7605, Boylam: 30.5488

Afyon ilçe haritaları

Afyon uydu görüntüsü

Afyon ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Afyon haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Afyon uydudan görüntüsü

Afyon konumu

Afyon konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Afyon) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

isyankar jiletci: afyonun koması meşurdur birde kaymagı - 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
ESOŞ: MRB...Arkadaşlar bir kıraç hayranı ve fanatiği olarak belirtmeden geçemiyeceğim...bikere KIRAÇ kahramanmaraşda doğdu ve 10 yaşına kadar maraşda yaşadı...sonrasındada istanbula yerleşti...bilgilerinize... - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
İsim açıktır.: Afyonlarahisar'dan Şuhut'a giderken şehir çıkışında sağ tarafta Şehit Yılmaz Çınar camiini geçince yol bir anda sol tarafa kaydırılmış olup özellikle gece trafğinde kaxa yapma ihtimali %80 civarındadır. Adı geçen uerde arazi müsait olup 40-50 kamyon ihzarat ile dolgu yapılarak düz yoldaki kesinti ortadan kalkacaktır. Dolayısiyle olacak kazalar olmadan önlenmiş olacak. Şu andaki durum Karayollarının. Belediyenin, Belediye Başkanının ve ilgililerin yüz karasıdır. Belki uyanırlar görevini yaparlar. Buna hiçbir mazeret gösretilemez. Kanunlar devletten yanadır. Resmi kurumların hod be hod el koyma yetkisi vardır. İlgilenirlerse memnun oluruz. Saygılarımla. Necip Şenbaba - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
dınarli: ege ve akdenız bölgesınde afyon dedınmı insanların bakısı degısıyor hiç afyonlu tanımışlarmı bi sormak lazım sırf ön yargı insanın yiyidi merti orda afyonda - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
bende emekli: Emeklmht. Rumuzu ile 12.19.2008 tarihinde yazılan bir yorum var.Harita güzel ama AFYONKARAHİSAR İl Adı yazılı değil neden?.... Sayın Editör yorumlardan uzak yaşıyor galiba. - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
wede: beeeeeeeeen sandıklılıyım - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
elmondo: Ben AFYON ÜÇKUYULUYUM.Bu şanlı torkaklar büyümek beni gururlandırıyor.Kıraç''ın AFYONLU olduğuna sevindim:D Saygılarımla:D - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
mevlut: ben mevlut yazka afyonluyum azerbaycanda ogrenciyim... butun insanliga afyonu gormelerini tavsiye ederim afyon gorulmeden bilinmeyen,yasanmadan sevilmeyen bir yer butun afyonlulara selam - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
ramazan: Ben AFYON SANDIKLIDANIM. Afyonun bi cok seyi meshurdur.. Bizim SANDIKLIMIZIN bile HÜDAI KAPLICALARI cok ünlü ve sifa kaynagidir. Türkiyedeki en büyük otel AFYONDADIR. Afyonda gezip görülecek cok güzel yerler vardir. Helede KOCATEPE SEHITLIGI. Sadece kaymakla, sucukla sinirlanamaz. Sandiklimizin leblebisi, lokumlari pismaniyeleri de cok lezzetlidir. Gelip, görüp herkesin bi kac gün vakit gecirmesini tavsiye ederim..saygilarla... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
nehir-03: ben afyonluyum ama Hollandsda yasiyorum pek bilmen ama bolvadin ilcesinde yasar akrabalarimiz hashas, kaymak olmazsa olmaz kahvaltida, sucuk, mermer ve kaplicamizla meshuruz tavsiye ederim korel, orucoglu ve ikbal burlara gidin. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
temizligehasret: AYRICA EMEL MÜFTÜOĞLUNU ÇOK SEVERİM BAK AFYONLUYMUŞ YENİ ÖĞRENDİM :D SEVİNDİM:) - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
temizligehasret: MERHABA, BEN İSTANBULLUYUM.30 YAŞIMA GELDİM AMA 1 TANE BİLE AFYONLU TANIDIĞIMI SANMIYORUM ISTANBULDA.BUNDAN NEREDEYSE 12 SENE ÖNCE ISPARTAYA ÖĞRETMENEVİ NE TATİLE GİDERKEN OTOBÜSLE AFYON DAN GEÇMİŞTİK.VE GÖZÜMÜ KIRPMADAN O EVLERİN SOKAKLARIN TEMİZLİĞİNE BAKAKALMIŞTIM. DEDİĞİM GİBİ HİÇ AFYONLU TANIMA ŞANSIM OLMADI. AMA ÇOK TİTİZ OLDUKLARINI GÖZÜMLE GÖRDÜM.İSTANBULUN KARIŞIKLIĞINDAN BUNA HASRET KALMIŞTIK.TEMİZLİĞE YANİ! SADECE ŞUNU SÖYLEMEK İSTEDİM BİLMEYENLER İÇİN; AFYONLULAR GERÇEKTEN ÇOK TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN İNSANLARIMIZ. ÇOK BEĞENDİM! :) SEVGİLER.. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gost03: sevgilerin en güzeli dünyanın en tatlısı benim biricik karım da afyonda oturuyor onu çok çok seviyorum o olmasa afyonun hiçbir anlamı yok benim için seni seviyorum gülayımmmmmmm - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
bitenem: benim bitanecik sevgilim afyonlu... ihsaniye''li...seni çok seviyorum tolga. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gül: omü''de okuyorum...afyonluyum deyince kimse nerede olduğunu bilmiyor burada afyonun tarihsel dokusuna yakışmıyor...afyonu yeterince tanıtamıyoruz maalesef...afyon kaymaktan sucuktan ibaret değil...afyon medeniyetlerin beşiği...ama kimse bunu bilmiyor... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
gül: afyon...kurtuluşun başladığı yer...kocatepe Atatürk''ün kurtuluşu savaşını yönettiği yer...ama maalesef gerektiği yerde değil.... - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
musti: Büyükkalecikliyiz biz tüm türkiyede tanımayan yok bizi - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Emeklimht.: Afyonkarahisar İL olmasına rağmen haritada İSMİNİN yazılı olmaması bence kocaman bir ayıp.Şuhut,Bolvadin gibi ilçelerinin adları haritanızda yer almış ama maalesef koca ilin adı yazılmamış! Dört,beş il kavsağındadır.Sucuğu, Kaymağı, Termal kaplıcaları mechurdur. Kızılay MADEN SUYU bu toprakların ürünüdür.En önemlisi KURTULUŞ SAVAŞIMIZIN BAŞLADIĞI Yerdir.Şehit kanlarıyla sulanmış bu topraklar şimdiye kadar ulaşması gereken noktaya getirilmemiştir. - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ergenekon: yardımcı olmak ısterdım ama bnde orencıım gıdıp gorcez bakım - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
berjaad: afyokarahisarın sucuğu,kaymağı,mermeri,haşhaşı ve termal turizmi ön plandadır.afyonlu ünlülere gelince.kimler yokki...emel müftüoğlu(sanatçı),kubat(sanatçı),ilker başbuğ(orgeneral),ismet attila(bakan),a.nejdet sezer(cumhurbaşkanı),haydar dümen(psikiyatr),kıraç(sanatçı) ve diğerleri..büyük zaferin en kanlı yaşandığı topraklar..güzel ülkemizin mütavazi şehri..afyonkarahisar - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.