Kınalıkoç (Ahlat) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kınalıkoç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kınalıkoç, Türkiye topraklarında Bitlis ilinin Ahlat ilçesine bağlı bir köydür. Kınalıkoç yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bitlis » Ahlat » Kınalıkoç köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kınalıkoç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kınalıkoç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.8124, Boylam: 42.3672

Ahlat ilçesi belde ve köyleri

Akçaören , Alakır , Bahçe , Burcukaya , Cemalettinköy , Çatalağzı , Çukurtarla , Develik , Dilburnu , Gölgören , Güzelsu , Kınalıkoç , Kırkdönüm , Kırkkaya , Kuşhane , Nazik , Otluyazı , Ovakışla, Sakaköy , Serinbayır , Seyrantepe , Soğanlı , Taşharman , Uludere , Yeniköprü , Yoğurtyemez , Yuvadamı

Kınalıkoç uydu görüntüsü

Kınalıkoç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kınalıkoç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kınalıkoç uydudan görüntüsü

Kınalıkoç konumu

Kınalıkoç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kınalıkoç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.