Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi (Adres: G.O.P. MAH. 314. SOKAK NO:10 SİNCAN/ANKARA Telefon: 3122721717 Sincan ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Sincan » Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9835, Boylam: 32.5821

Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi uydu görüntüsü

Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi  uydudan görüntüsü

Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi konumu

Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ahmet Andiçen Ticaret Meslek Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

elfida: bu mahalle gop tu eskiden gökçek nerden çıktı?? bide sincan yazılmış adreste fatih burası anlayamadık bu hafta sonu aöl sınavımız var da burda güzel okula benziyo okulunuzun kıymetini bilin biz okuyamadık sizler bize benzemeyin!!! - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.