Akçaabat harita ve uydu görüntüleri

yok|right|300px|Akçaabat'tan bir görünüm]Akçaabat, Trabzon ili sınırları içerisindeki ilçe. Tarihçe İlçenin kuruluş dönemine ışık tutan kaynakların çoğu yok olup gitmiş olan Akçaabat'ın tarihi Trabzon tarihi ile iç içe girer ve Trabzon tarihinin bütünlüğü içerisinde yer alır. daha fazla bilgi

Akçaabat harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Trabzon » Akçaabat haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akçaabat haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akçaabat haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0216, Boylam: 39.5705

Akçaabat ilçesi belde ve köyleri

Acısu , Adacık, Ağaçlı , Akçakale, Akçaköy, Akdamar , Akören , Akpınar, Alsancak , Ambarcık , Arpacılı , Aydınköy , Bozdoğan , Cevizli , Cevizlik , Çamlıca , Çamlıdere , Çınarlık , Çiçeklidüz , Çilekli , Çukurca , Darıca, Demirci , Demirkapı , Demirtaş , Derecik, Doğanköy, Dörtyol, Eskiköy , Fındıklı , Fıstıklı , Gümüşlü , Işıklar, Kaleönü , Karaçayır , Karpınar , Kavaklı, Kemaliye , Kirazlık , Koçlu , Kuruçam , Maden , Mersin, Meşeli , Meydankaya , Ortaalan , Ortaköy , Ozakdamar , Özdemirci , Salacık , Sarıca , Sertkaya , Söğütlü, Şinik, Tatlısu , Tütüncüler , Uçarsu , Yeniköy , Yeşiltepe , Yeşilyurt , Yıldızlı, Zaferli

Akçaabat uydu görüntüsü

Akçaabat ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akçaabat haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akçaabat uydudan görüntüsü

Akçaabat konumu

Akçaabat konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akçaabat) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.