Kavaklı (Akçaabat) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Kavaklı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kavaklı, Türkiye topraklarında Trabzon ilinin Akçaabat ilçesine bağlı bir beldedir. Kavaklı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Kavaklı hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Trabzon » Akçaabat » Kavaklı beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Kavaklı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Kavaklı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0514, Boylam: 39.4131

Akçaabat ilçesi belde ve köyleri

Acısu , Adacık, Ağaçlı , Akçakale, Akçaköy, Akdamar , Akören , Akpınar, Alsancak , Ambarcık , Arpacılı , Aydınköy , Bozdoğan , Cevizli , Cevizlik , Çamlıca , Çamlıdere , Çınarlık , Çiçeklidüz , Çilekli , Çukurca , Darıca, Demirci , Demirkapı , Demirtaş , Derecik, Doğanköy, Dörtyol, Eskiköy , Fındıklı , Fıstıklı , Gümüşlü , Işıklar, Kaleönü , Karaçayır , Karpınar , Kavaklı, Kemaliye , Kirazlık , Koçlu , Kuruçam , Maden , Mersin, Meşeli , Meydankaya , Ortaalan , Ortaköy , Ozakdamar , Özdemirci , Salacık , Sarıca , Sertkaya , Söğütlü, Şinik, Tatlısu , Tütüncüler , Uçarsu , Yeniköy , Yeşiltepe , Yeşilyurt , Yıldızlı, Zaferli

Kavaklı uydu görüntüsü

Kavaklı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Kavaklı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Kavaklı uydudan görüntüsü

Kavaklı konumu

Kavaklı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Kavaklı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ibulut: Eski adı Ahandadır. Yazar Hasan İzzettin Dinamonun doğduğu yerdir. - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.