Savaş (Akşehir) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Savaş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Savaş, Türkiye topraklarında Konya ilinin Akşehir ilçesine bağlı bir köydür. Savaş yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Konya » Akşehir » Savaş köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Savaş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Savaş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.3202, Boylam: 31.4447

Akşehir ilçesi belde ve köyleri

Adsız, Alanyurt , Altuntaş, Atakent, Bozlağan , Cankurtaran , Çakıllar, Çamlı , Çimendere , Değirmenköy , Doğrugöz, Engili, Gedil , Gölçayır, Gözpınarı , Ilıcak , Karabulut , Karahüyük, Ortaca , Ortaköy, Reis, Sarayköy , Savaş , Sorkun , Söğütlü , Tekkeköy , Tıpköy , Ulupınar , Üçhüyük , Yaşarlar , Yaylabelen , Yazla , Yeniköy , Yeşilköy

Savaş uydu görüntüsü

Savaş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Savaş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Savaş uydudan görüntüsü

Savaş konumu

Savaş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Savaş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gırgır: güzel yer - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.