Demirşeyh (Akdağmadeni) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Demirşeyh harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Demirşeyh, Türkiye topraklarında Yozgat ilinin Akdağmadeni ilçesine bağlı bir köydür. Demirşeyh yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Yozgat » Akdağmadeni » Demirşeyh köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Demirşeyh haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Demirşeyh haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.8212, Boylam: 34.8055

Akdağmadeni ilçesi belde ve köyleri

Abdurrahmanlı , Ağaçlı , Akbaş , Akçakışla , Akçakoyunlu , Alıcık , Altılı , Ardıçalanı , Arpalık , Arslanlı , Aşağıçulhalı , Bahçecik , Başçatak , Belekcehan, Boğazköy , Boyalık , Bozhüyük , Bulgurlu , Çağlayan , Çampınar , Çardak , Çaypınar , Çerçialanı , Davulbaz , Davutlu , Dayılı , Demirşeyh , Dokuzköy , Dolak , Evci , Eynelli , Gökdere , Güllük , Gümüşdibek , Gündüzler , Hacıfakılı , Halhacı , Hayran , Hüyüklüalanı , İbrahimağaçiftliği , Karaalikaçağı , Karacaören , Karaçokrak , Karadikmen , Karahisartatlısı , Karapir , Kartal , Kayabaşı , Kayakışla , Kılıçlı , Kırlar , Kırsınkavağı , Kızılcaova , Kızıldağ , Konacı , Koruk , Körük , Kuşlukaçağı , Melikli , Muşalikalesi , Okçulu , Olucak , Oluközü, Ortaköy , Örenkale , Özer , Paşabey , Pazarcık , Sağıroğlu , Sarıgüney , Sazlıdere , Sekikaşı , Sıtmadereyurt , Şahnaderesi , Tarhana , Taşpınar , Tekkegüney , Uçkaraağaç , Umutlu, Uzakçay , Veziralanı , Yazılıtaş , Yedişehri , Yeniyapan , Yukarıçulhalı , Yünalanı

Demirşeyh uydu görüntüsü

Demirşeyh ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Demirşeyh haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Demirşeyh uydudan görüntüsü

Demirşeyh konumu

Demirşeyh konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Demirşeyh) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.