Akhisar harita ve uydu görüntüleri

Manisa'ya bağlı bir ilçe. İlçenin yüzölçümü 1713 kilometrekare, nüfusu 105.058 tir. İlçe topraklarında Katırcı, Karaoğlan, Kılıç dağları bulunur. Bu dağlar yer yer ormanlarla kaplıdır. Güneyde uzanan Akhisar ovasında ise zeytinlikler ve... daha fazla bilgi

Akhisar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Manisa » Akhisar haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akhisar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akhisar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.9190, Boylam: 27.8380

Akhisar ilçesi belde ve köyleri

Akçaalan , Akçeşme , Akkocalı , Akselendi , Arabacıbozköy , Aşağıdolma , Ballıca , Başlamış , Bekirler , Beyoba , Boyalılar , Buknuş , Bünyanosmaniye , Çamönü , Çanakçı , Çıtak , Çobanhasan , Çoruk , Dağdere , Dayıoğlu , Dereköy , Dingiller , Doğankaya , Doğuca , Dolmadeğirmen , Durasıl , Erdelli , Eroğlu , Evkaftepe , Göcek , Gökçeahmet , Gökçeler , Hacıibrahimler , Hacıosmanlar , Hamidiye , Hamitköy , Hanpaşa , Harmandalı , Hasköy , Isaca , Işıkköy , Kadıdağı , Kapaklı , Karaborklu , Karaköy , Karayağcı , Kavakalan , Kayalıoğlu , Kayganlı , Kızlaralanı , Kobaşdere , Kobaşkıran , Kocakağan , Kömürcü , Kulaksızlar , Kurtulmuş , Mecidiye , Medar , Moralılar , Musaca , Musalar , Muştullar , Pekmezci , Pınarcık , Rahmiye , Sabancılar , Sağrakçı , Sakarkaya , Sarıçalı , Sarılar , Sarnıçköy , Sazoba , Seğirdim , Selçikli , Selvili , Sırtköy , Sindelli , Söğütlü , Süleyman , Süleymanlı , Sünnetçiler , Şehitler , Taşçılar , Topluca , Tütenli , Uçavlu , Ulupınar , Yatağan , Yayakırıldık , Yaykın , Yeğenoba , Yenice , Yenidoğan , Zeytinlibağ , Zeytinliova

Akhisar uydu görüntüsü

Akhisar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akhisar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akhisar uydudan görüntüsü

Akhisar konumu

Akhisar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akhisar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ctlbakkal@hotmail.co: akhisara hiç gitmedim ödev sunusu hazırlıyorum akhisar hakkında - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.