Akkuş harita ve uydu görüntüleri

Akkuş, Ordu ilinin bir ilçesidir. Yüzölçümü 636 km², 2000 yılı nüfus sayımına göre nüfusu 49.800'dür. Kuzeyinde Ünye ve Samsun, güneyinde Niksar ve Tokat ile çevrili bir alanda yeralmaktadır. Yüzölçümü gözönüne alındığında Ordu'nun en büyük ilçesidir. daha fazla bilgi

Akkuş harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ordu » Akkuş haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akkuş haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akkuş haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7906, Boylam: 37.0179

Akkuş ilçesi belde ve köyleri

Akpınar, Alanköy , Ambargürgen , Ceyhanlı , Çaldere , Çamlıca , Çavdar , Çayıralan, Çokek , Çukurköy , Dağyolu , Damyeri , Düğencili , Esentepe , Gedikli , Gökçebayır , Gürgenliyatak , Haliluşağı , Karaçal , Kargı , Kemikgeriş , Ketendere , Kızılelma, Koçcuvaz , Kurtboğaz , Kuşçulu , Külekçili , Meyvalı , Muratlı , Ormancık , Ortabölme , Salman, Seferli, Şahin , Tuzakköy , Yeniköy , Yeşilgüneycik , Yeşilköy , Yolbaşı , Yukarıdüğencili

Akkuş uydu görüntüsü

Akkuş ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akkuş haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akkuş uydudan görüntüsü

Akkuş konumu

Akkuş konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akkuş) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

asi melek: neyinin ünlü olduğunu anlamak için kaynak lazım onun içinde kaynak yok - 5 yıl, 5 ay önce yazıldı.