Akpınar (Akkuş) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Akpınar harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Akpınar, Türkiye topraklarında Ordu ilinin Akkuş ilçesine bağlı bir beldedir. Akpınar yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Akpınar hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Ordu » Akkuş » Akpınar beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akpınar haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akpınar haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8679, Boylam: 36.8637

Akkuş ilçesi belde ve köyleri

Akpınar, Alanköy , Ambargürgen , Ceyhanlı , Çaldere , Çamlıca , Çavdar , Çayıralan, Çokek , Çukurköy , Dağyolu , Damyeri , Düğencili , Esentepe , Gedikli , Gökçebayır , Gürgenliyatak , Haliluşağı , Karaçal , Kargı , Kemikgeriş , Ketendere , Kızılelma, Koçcuvaz , Kurtboğaz , Kuşçulu , Külekçili , Meyvalı , Muratlı , Ormancık , Ortabölme , Salman, Seferli, Şahin , Tuzakköy , Yeniköy , Yeşilgüneycik , Yeşilköy , Yolbaşı , Yukarıdüğencili

Akpınar uydu görüntüsü

Akpınar ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akpınar haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akpınar uydudan görüntüsü

Akpınar konumu

Akpınar konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akpınar) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.