Seferli (Akkuş) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Seferli harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Seferli, Türkiye topraklarında Ordu ilinin Akkuş ilçesine bağlı bir beldedir. Seferli yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Seferli hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Ordu » Akkuş » Seferli beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Seferli haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Seferli haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.8162, Boylam: 36.8074

Akkuş ilçesi belde ve köyleri

Akpınar, Alanköy , Ambargürgen , Ceyhanlı , Çaldere , Çamlıca , Çavdar , Çayıralan, Çokek , Çukurköy , Dağyolu , Damyeri , Düğencili , Esentepe , Gedikli , Gökçebayır , Gürgenliyatak , Haliluşağı , Karaçal , Kargı , Kemikgeriş , Ketendere , Kızılelma, Koçcuvaz , Kurtboğaz , Kuşçulu , Külekçili , Meyvalı , Muratlı , Ormancık , Ortabölme , Salman, Seferli, Şahin , Tuzakköy , Yeniköy , Yeşilgüneycik , Yeşilköy , Yolbaşı , Yukarıdüğencili

Seferli uydu görüntüsü

Seferli ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Seferli haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Seferli uydudan görüntüsü

Seferli konumu

Seferli konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Seferli) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.