Akyazı harita ve uydu görüntüleri

Sakarya iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 558 kilometrekare, nüfusu 49.949 dur. İlçenin yüzeyi Sakarya ovasının düz ve bereketli topraklarından meydana gelmektedir. Ancak ilçenin doğu ve güney bölümlerinde engebeli ve ormanlık alanlar... daha fazla bilgi

Akyazı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sakarya » Akyazı haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akyazı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akyazı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.6823, Boylam: 30.6260

Akyazı ilçesi belde ve köyleri

Alağaç , Altındere , Ballıkaya , Batakköy , Bedilkadirbey , Bedilkazancı , Bediltahirbey , Beldibi , Bıçkıdere , Boztepe , Buğdaylı , Çakıroğlu , Çatalköprü , Çıldırlar , Dedeler , Dokurcun , Durmuşlar , Düzyazı , Erdoğdu , Eskibedil , Gebeş , Gökçeler , Gücücek , Güvençler , Güzlek , Hanyatak , Harunusta , Hasanbey , Haydarlar , Kabakulak , Karaçalılık , Kepekli , Kızılcıkorman , Kumköprü , Kuzuluk , M.Yeniköy , Madenler , Mansurlar , Osmanbey , Pazarköy , Reşadiye , Salihliye , Seyfeler , Sukenarı , Şerefiye , Taşağıl , Taşburun , Taşyatak , Topağaç , Türkormanköy , Uzunçınar , Vakıf , Yağcılar , Yahyalı , Yenidoğan , Yeniormanköy , Yongalık , Yörükyeri , Yörükyeri , Yuvalık

Akyazı uydu görüntüsü

Akyazı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akyazı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akyazı uydudan görüntüsü

Akyazı konumu

Akyazı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akyazı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

esinti: memleketım benım nekadarda güzel gözüküyon - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.