Akyurt harita ve uydu görüntüleri

* Akyurt, Mahmudiye|Akyurt - Eskişehir ili Mahmudiye, Eskişehir|Mahmudiye ilçesinin köyü daha fazla bilgi

Akyurt harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Akyurt haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Akyurt haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Akyurt haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1352, Boylam: 33.0861

Akyurt ilçesi belde ve köyleri

Ahmetadil , Balıkhisar , Bozca , Bügdüz , Cücük , Çamköy , Çardakbağı , Çınarköy , Doğanoluk , Elecik , Güzelhisar , Haydarköy , Karacakaya , Karacalar , Karayatak , Kızık , Kozayağı , Saracalarçift , Şeyhler , Uzunlar

Akyurt uydu görüntüsü

Akyurt ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Akyurt haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Akyurt uydudan görüntüsü

Akyurt konumu

Akyurt konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Akyurt) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Fatma köse: Akyurt dünyaya tekrar gelsem tek yaşamak istıcem bır cennet bu ilçede yaşamaktan ve kızıklı olmaktan gurur duyuyorum - 3 yıl, 10 ay önce yazıldı.
serseri akyurtlular.: adımız ezanla başlar selayla bıter isteyene değil alayına gider kimine kralım kimine göre yalanım ama rahat olsun herkez adamına göre adamım ...!!!! B:MURAT..OKAN..K.MURAT üçlüyüz güçlüyüz

tüm hemserılerımızı akyurta beklerız

saygılarımızla - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.
H_M: AKYURT SAKİN VE HUZURLU BİR YERDİR.TABİ ÇOKTA GELİŞTİ.SADECE HUZURUN ADRESİ DİYEBİLİRİM. - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
SAMSUNLU: KENDİNİ BİLEN HER KESİ AKYURTA DAVET EDİYORUM BULUNMAZ Bİ YERLEŞİM YERİ AKYURT - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
selçuk TEKE : ŞU ANDA KIBRISTA VATANİ GÖREVİMİ YAPMAKTAYIM VE AKYURT KIZIKLIYIM AKYURT COK GELİŞTİ VE COK SİRİN BİYER KÜCÜK KENDİ HALİNDE BİR BELDE TEŞEKKÜRLER 88
  • 2 BİR DELİ RÜZG@R...SAYGIL@R... - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.