Alaca harita ve uydu görüntüleri

Alaca ismi Türkiye Cumhuriyeti'nde birçok yerleşim yerinin adıdır. daha fazla bilgi

Alaca harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Çorum » Alaca haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Alaca haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Alaca haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.1684, Boylam: 34.8417

Alaca ilçesi belde ve köyleri

Akçaköy , Akçiçek , Akören , Akpınar , Alacahüyük, Altıntaş , Bahçeli , Balçıkhisar , Belpınar , Beşiktepe , Boğaziçi(Hışır) , Bolatçık , Bozdoğan , Büyükcamili , Büyükdona , Büyükeşlik , Büyükhırka, Büyüksöğütözü , Çalköy , Çatak , Çatalbaş , Çatalkaya , Çelebibağı , Çetederesi , Çevreli , Çırçır , Çikhasan , Çomar , Çopraşık, Çöplü , Çöplüavutmuş , Dedepınarı , Değirmenderesi , Değirmenönü , Dereyazıcı , Dölderesi , Dutluca , Eren , Eskiyapar , Evci , Fakılar , Gazipaşa , Gerdekkaya , Geven , Gökören , Harhar , Haydarköy , İbrahimköy , İsahacı , İsmailli , İsmailli , Kalecikkaya , Kapaklı , Karaçal , Karatepe , Kargın , Karnıkara , Kayabüvet , Kıcılı , Kılavuz , Kızıllı , Kızılyar , Kızkaraca , Killik , Koçhisar , Koyunoğlu , Körpınar , Kuyluş , Kuyumcusaray , Kuzkışla , Küçükcamili , Küçükdona , Küçükhırka , Küçükkeşlik , Külah , Küre , Kürkçü , Mahmudiye , Mazıbaşı , Miyanesultan , Onbaşılar , Örükkaya , Perçem , Sancı , Sarısüleyman , Seyitnizam , Sincan , Soğucak , Sultanköy , Suludere , Tahribat , Tevfikiye , Tutaş , Ünalan , Yatankavak , Yenice , Yeniköy

Alaca uydu görüntüsü

Alaca ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Alaca haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Alaca uydudan görüntüsü

Alaca konumu

Alaca konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Alaca) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.