Halkalı (Alacakaya) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Halkalı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Halkalı, Türkiye topraklarında Elazığ ilinin Alacakaya ilçesine bağlı bir köydür. Halkalı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Elazığ » Alacakaya » Halkalı köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Halkalı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Halkalı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.5331, Boylam: 39.9125

Alacakaya ilçesi belde ve köyleri

Altıoluk , Baklaadamlar , Çakmakkaya , çanakça , Çataklı , Esenlik , Gürçubuk , Halkalı , İncebayır , Kayranlı , Sularbaşı , Yanlızadamlar

Halkalı uydu görüntüsü

Halkalı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Halkalı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Halkalı uydudan görüntüsü

Halkalı konumu

Halkalı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Halkalı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.