Alanya harita ve uydu görüntüleri

Alanya Kuzeyinde Toros Dağları Güneyinde Akdeniz’in bulunduğu küçük bir yarımada üzerinde kurulmuştur. Antik çağda Pamfilya ve Klikya arasındaki çizgide yer aldığı için pazen Pamfilya bazen de Klikya olarak anılmıştır.Alanya'nın ilk iskanı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır. daha fazla bilgi

Alanya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Antalya » Alanya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Alanya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Alanya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.5456, Boylam: 31.9981

Alanya ilçesi belde ve köyleri

Akdam , Aköatı , Alacami , Aliefendi , Asmaca , Avsallar, Bademağacı , Basırlı , Başköy , Beldibi , Beyreli , Bıçakçı , Bucakköy , Büyükpınar , Cikcili, Çakallar , Çamlıca , Çıplaklı, Değirmendere , Demirtaş, Dereköy , Elikesik , Emişbeleni, Esentepe , Fakırcalı , Gözüküçüklü , Gümüşkavak , Güzelbağ, Hacıkerimler , Hacımehmetli , Hocalar , İmamlı , İncekum, İshaklı , İspatlı , Karakocalı , Karapınar , Kargıcak, Kayabaşı , Kestel, Keşefli , Kızılcaşehir , Kocaoğlanlı , Konaklı, Kuzyaka , Mahmutlar, Mahmutseydi , Oba, Obalıalacami , Okurcular, Öteköy , Özvadi , Paşaköy , Payallar, Saburlar , Sapadere , Seki , Soğukpınar , Süleymanlar , Şeyhler , Taşbaşı , Tırılar , Toslak , Tosmur, Türkler, Türktaş , Uğrak , Ulugüney , Uzunöz , Üzümlü , Yalçı , Yaylakonak , Yaylalı , Yeniköy , Yeşilköy, Yeşilöz

Alanya uydu görüntüsü

Alanya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Alanya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Alanya uydudan görüntüsü

Alanya konumu

Alanya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Alanya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Büşra: ben tam net bilgi edinemedim . Ama yine de fena değil - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.
gamze: arkadaslar bu siteye ben boşuna girmişim uydu görüntüsü yok yaaaaa - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.