Başköy (Alanya) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Başköy harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Başköy, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı bir köydür. Başköy yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Antalya » Alanya » Başköy köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Başköy haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Başköy haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.4603, Boylam: 32.3515

Alanya ilçesi belde ve köyleri

Akdam , Aköatı , Alacami , Aliefendi , Asmaca , Avsallar, Bademağacı , Basırlı , Başköy , Beldibi , Beyreli , Bıçakçı , Bucakköy , Büyükpınar , Cikcili, Çakallar , Çamlıca , Çıplaklı, Değirmendere , Demirtaş, Dereköy , Elikesik , Emişbeleni, Esentepe , Fakırcalı , Gözüküçüklü , Gümüşkavak , Güzelbağ, Hacıkerimler , Hacımehmetli , Hocalar , İmamlı , İncekum, İshaklı , İspatlı , Karakocalı , Karapınar , Kargıcak, Kayabaşı , Kestel, Keşefli , Kızılcaşehir , Kocaoğlanlı , Konaklı, Kuzyaka , Mahmutlar, Mahmutseydi , Oba, Obalıalacami , Okurcular, Öteköy , Özvadi , Paşaköy , Payallar, Saburlar , Sapadere , Seki , Soğukpınar , Süleymanlar , Şeyhler , Taşbaşı , Tırılar , Toslak , Tosmur, Türkler, Türktaş , Uğrak , Ulugüney , Uzunöz , Üzümlü , Yalçı , Yaylakonak , Yaylalı , Yeniköy , Yeşilköy, Yeşilöz

Başköy uydu görüntüsü

Başköy ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Başköy haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Başköy uydudan görüntüsü

Başköy konumu

Başköy konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Başköy) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.