Konaklı (Alanya) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Konaklı harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Konaklı, Türkiye topraklarında Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı bir beldedir. Konaklı yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir. Konaklı hakkında bilgi için linke tıklayınız.

Türkiye » Antalya » Alanya » Konaklı beldesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Konaklı haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Konaklı haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 36.5932, Boylam: 31.8957

Alanya ilçesi belde ve köyleri

Akdam , Aköatı , Alacami , Aliefendi , Asmaca , Avsallar, Bademağacı , Basırlı , Başköy , Beldibi , Beyreli , Bıçakçı , Bucakköy , Büyükpınar , Cikcili, Çakallar , Çamlıca , Çıplaklı, Değirmendere , Demirtaş, Dereköy , Elikesik , Emişbeleni, Esentepe , Fakırcalı , Gözüküçüklü , Gümüşkavak , Güzelbağ, Hacıkerimler , Hacımehmetli , Hocalar , İmamlı , İncekum, İshaklı , İspatlı , Karakocalı , Karapınar , Kargıcak, Kayabaşı , Kestel, Keşefli , Kızılcaşehir , Kocaoğlanlı , Konaklı, Kuzyaka , Mahmutlar, Mahmutseydi , Oba, Obalıalacami , Okurcular, Öteköy , Özvadi , Paşaköy , Payallar, Saburlar , Sapadere , Seki , Soğukpınar , Süleymanlar , Şeyhler , Taşbaşı , Tırılar , Toslak , Tosmur, Türkler, Türktaş , Uğrak , Ulugüney , Uzunöz , Üzümlü , Yalçı , Yaylakonak , Yaylalı , Yeniköy , Yeşilköy, Yeşilöz

Konaklı uydu görüntüsü

Konaklı ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Konaklı haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Konaklı uydudan görüntüsü

Konaklı konumu

Konaklı konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Konaklı) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.