Ali Rıza Özderici Lisesi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Ali Rıza Özderici Lisesi (Lise
Adres: ÇEŞMEBAŞI CAD.ÇİMEN SOK. NO:42 GÖKTÜRK BELDESİ Telefon: 2123223755 Faks: 2123223754) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Eyüp » Ali Rıza Özderici Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ali Rıza Özderici Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ali Rıza Özderici Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1847, Boylam: 28.8850

Ali Rıza Özderici Lisesi uydu görüntüsü

Ali Rıza Özderici Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ali Rıza Özderici Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ali Rıza Özderici Lisesi uydudan görüntüsü

Ali Rıza Özderici Lisesi konumu

Ali Rıza Özderici Lisesi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ali Rıza Özderici Lisesi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.