Yenişakran (Aliağa) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yenişakran harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yenişakran, Türkiye topraklarında İzmir ilinin Aliağa ilçesine bağlı bir köydür. Yenişakran yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » İzmir » Aliağa » Yenişakran köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yenişakran haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yenişakran haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 38.8858, Boylam: 27.0712

Aliağa ilçesi belde ve köyleri

Aşağışakran , Bahçedere , Bozköy , Çakmaklı , Çaltılıdere , Çıtak , Çoraklar , Güzelhisar , Hacıömerli , Helvacı , Horozgediği , Kalabak , Kapıkaya , Karaköy , Karakuzu , Samurlu , ŞehitKemal , Uzunhasanlar , Yenişakran , Yukarışehitkemal , Yüksekköy

Yenişakran uydu görüntüsü

Yenişakran ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yenişakran haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yenişakran uydudan görüntüsü

Yenişakran konumu

Yenişakran konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yenişakran) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.