Almanya harita ve uydu görüntüleri

Almanya Orta Avrupa'da Kuzey Denizi ile Alpler arasında uzanan bir devlet. Doğusunda Çekoslovakya ve Polonya; güneyinde Avusturya, İsviçre; batısında Fransa, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg; kuzeyinde Danimarka ve Kuzey Denizi yer alır. Almanya, birisi Baltık Denizinde, diğeri Kuzey Denizinde iki adaya sahiptir. Baltık Denizindeki Fehmarn Adası 185 km2, kuzeyinde bulunan Sylt Adası ise 99 kilometrekaredir. daha fazla bilgi

Almanya harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Almanya haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Almanya haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Almanya haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 51.1656, Boylam: 10.4515

Statik haritalar

Almanya uydu görüntüsü

Almanya ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Almanya haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Almanya uydudan görüntüsü

Almanya konumu

Almanya konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Almanya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yavuz06kale mynet: ben de almanya da yaşamak isterim. ancak bir türlü nasp olmadı. Türkiye de bürokrasi insanın yaşamını tüketiyor. Bazen kamu kurumlarına gittiğinizde kişiye göre hizmet veriyorlar. "Kimi kime şikayet ediyorsun" mantığıyla bürokrasi yürümez ki bir alt standardı olmalı yaşamın. Bir işim olmasına rağmen hala ve umutla Almanya ya gidebilme imkanlarını değerlendireceğim. İmkan, olanak sunana da olanak sunacağım. - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
bayram bilek: almanyadaki yasam sartlariyla türkiyeyi kiyaslamayalim,almanyada calisana tüm imkanlar acik ve hayat garantiniz var burada,.. ama turkiyade sadece paraniz varsa o derecede degeriniz var yada calisiyorsaniz bile anca kendinize yetiyorsunuz..tamam almanlar bizim türk kültüründeki gibi ilk tanidigi insana dostca konusmuyor yada soguklar bakiyorlar ama ,bizim türkiyedeki yurdum insani gibi icten pazarlikcilik,menfaatcilik´de yapmiyorlar..saygilar... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Misafir: merhaba, ben almanyada büyüdüm ve yaklaşık 22 yıl orada kaldım, okulumu bitirdim, okuldan sonra 2-3 yıl çalıştım. VATANIMA TÜRKİYEYE DÖNDÜM..KIYASLANAMAZ BİLE. İNSANLARI YUKARDA YAZDIĞI GİBİ MODERN, KÜLTÜRLÜ...PARDON NEREDE... EN SON İKİ YIL ÖNCE GİTTİĞİMDE SADECE ŞUNU GÖRDÜM. İNSANLARIN YÜZÜNDE İNANINILMAZ BİR HÜZÜN VAR, EVET İNSANLAR ÇOK MUTUSUZ....ÇOK SOĞUK... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
almanyali: bu ülkede olmaktan son derece mutluyum insanlari cok modern ve cok kültürlü bence bu ülkenin kanunlarina riat edersek hic bir sorun olmaz saygilarimla - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
mecit: ben almanyayı cok seviyorum 10 senedir calışıyorum almanyanın hepsi kalbimde hepinizi seviyorum hemde cok - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: paderborn - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.