Almanya harita ve uydu görüntüleri

Almanya Orta Avrupa'da Kuzey Denizi ile Alpler arasında uzanan bir devlet. Doğusunda Çekoslovakya ve Polonya; güneyinde Avusturya, İsviçre; batısında Fransa, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg; kuzeyinde Danimarka ve Kuzey Denizi yer alır. Almanya, birisi Baltık Denizinde, diğeri Kuzey Denizinde iki adaya sahiptir. Baltık Denizindeki Fehmarn Adası 185 km2, kuzeyinde bulunan Sylt Adası ise 99 kilometrekaredir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 313,77 KB)] Almanya harita

Resmin boyutları: 1409px x 1200px, Dosya boyutu: 321303byte (313,77 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Almanya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

yavuz06kale mynet: ben de almanya da yaşamak isterim. ancak bir türlü nasp olmadı. Türkiye de bürokrasi insanın yaşamını tüketiyor. Bazen kamu kurumlarına gittiğinizde kişiye göre hizmet veriyorlar. "Kimi kime şikayet ediyorsun" mantığıyla bürokrasi yürümez ki bir alt standardı olmalı yaşamın. Bir işim olmasına rağmen hala ve umutla Almanya ya gidebilme imkanlarını değerlendireceğim. İmkan, olanak sunana da olanak sunacağım. - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
bayram bilek: almanyadaki yasam sartlariyla türkiyeyi kiyaslamayalim,almanyada calisana tüm imkanlar acik ve hayat garantiniz var burada,.. ama turkiyade sadece paraniz varsa o derecede degeriniz var yada calisiyorsaniz bile anca kendinize yetiyorsunuz..tamam almanlar bizim türk kültüründeki gibi ilk tanidigi insana dostca konusmuyor yada soguklar bakiyorlar ama ,bizim türkiyedeki yurdum insani gibi icten pazarlikcilik,menfaatcilik´de yapmiyorlar..saygilar... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
Misafir: merhaba, ben almanyada büyüdüm ve yaklaşık 22 yıl orada kaldım, okulumu bitirdim, okuldan sonra 2-3 yıl çalıştım. VATANIMA TÜRKİYEYE DÖNDÜM..KIYASLANAMAZ BİLE. İNSANLARI YUKARDA YAZDIĞI GİBİ MODERN, KÜLTÜRLÜ...PARDON NEREDE... EN SON İKİ YIL ÖNCE GİTTİĞİMDE SADECE ŞUNU GÖRDÜM. İNSANLARIN YÜZÜNDE İNANINILMAZ BİR HÜZÜN VAR, EVET İNSANLAR ÇOK MUTUSUZ....ÇOK SOĞUK... - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
almanyali: bu ülkede olmaktan son derece mutluyum insanlari cok modern ve cok kültürlü bence bu ülkenin kanunlarina riat edersek hic bir sorun olmaz saygilarimla - 3 yıl, 5 ay önce yazıldı.
mecit: ben almanyayı cok seviyorum 10 senedir calışıyorum almanyanın hepsi kalbimde hepinizi seviyorum hemde cok - 4 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: paderborn - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.