Demirözü (Alucra) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Demirözü harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Demirözü, Türkiye topraklarında Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı bir köydür. Demirözü yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Giresun » Alucra » Demirözü köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Demirözü haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Demirözü haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4283, Boylam: 38.9093

Alucra ilçesi belde ve köyleri

Akçiçek , Aktepe , Arda , Ardıç , Armutlu , Aydınyayla , Bereketli , Beylerce , Boyluca , Çakrak , Çalgan , Çamlıyayla , Demirözü , Dereçiftlik , Doludere , Elmacık , Fevzi çakmak , Gökçebel , Günügüzel , Gürbulak , Hacıhasan , Hacılı , İĞdecik , Kabaktepe , Kaledibi , KAmışlı , Karabörk , KAvaklıdere , Koman , Konaklı , Köklüce , Pirili , Subaşı , Suyurdu , Tepeköy , Tohumluk , Yeşilyurt , Yükselen

Demirözü uydu görüntüsü

Demirözü ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Demirözü haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Demirözü uydudan görüntüsü

Demirözü konumu

Demirözü konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Demirözü) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

mustafa sarıyar: demirözü köyünden DOC.DR MUSTAFA ALIŞARLI

Alucra-Demirözü köyünden olan hemşerimiz , Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır

Lisans :Ankara Üniversitesi,Veteriner Fakültesi,1989

Yüksek Lisans : Ankara Üniversitesi,Veteriner Fakültesi,1989

Doktora : Zürih Üniversitesi, Veteriner Fakültesi, Gıda Hijyeni ve Kontrolü Enstitüsü, 1997

Yabancı Dil :Almanca

E-Posta : malisarli@yyu.edu.tr Bu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin.

!--if !supportLineBreakNewLine--

!--endif--

Araştırma Konuları: - Gıda Mikrobiyolojisi, Gıda zehirlenmeleri ve gıda güvenliği, Kişisel hijyen ve bakım, Gıdaların muhafazası, Gıda işleklerinde kalite yönetimi, HACCP sistemi uygulamaları

Üyelikler:

Ankara Veteriner Hekimleri Odası

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı

Schweizerische Gesellschaft für Lebensmittelhygiene

Gıda Hijyenistleri Derneği

Tarımsal Kalkınma Vakfı

Bilgi Derneği

Ulaşım Bilgileri

Bölüm Veteriner Hekimliği Hastalık ve Klinik Bilimler Bölümü

Anabilim Dalı Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı

İş Telefonu 0.432.2251024-43

Dahili Tel 1577

Faks 0.432.2251127

İş Adresi Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Veteriner Fakültesi, Besin Hijyeni ve Teknolojisi ABD 65080 Kampüs VAN

Tarih: 05.06.2008 Saat: 08:29 Gönderen: demirozfm

- 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
mustafa sarıyar: ben mustafa sarıyar demiröz köyü doğumluyum köyümde hayvancılık ve tarımcılk yapılır yaylalrı ve kara göl ile bilinen bir köydür köyümüzde okur yazar oranı yüzde doksanların üstündedir dernekler arsı yapılan araştırmada alucrada enyüksek okura sahib bir köydür - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.