Amasra harita ve uydu görüntüleri

AMASRA ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Amasra harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Bartın » Amasra haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Amasra haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Amasra haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.7488, Boylam: 32.3891

Amasra ilçesi belde ve köyleri

Acarlar , Ahatlar , Akkonak , Aliobası , Bostanlar , Cumayanı , Çakrazboz , Çakrazova , Çakrazşeyhler , Çanakçılar , Esenler , Goçkun , Goçkundemirci , Gömü , Hatipler , İncigez , İnpiri , Kalaycı , Karakaçak , Kazpınarı , Kocaköy , Makaracı , Saraydüzü , Şenyurt , Şükürler , Tarlaağzı , Topallar , Topderesi , Yahyayazıcılar , Yukarısal

Amasra uydu görüntüsü

Amasra ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Amasra haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Amasra uydudan görüntüsü

Amasra konumu

Amasra konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Amasra) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

hasan: Amasra harika bir yer. Türkiye de mutlaka görülmesi gerken yerlerden biri - 5 yıl, 2 ay önce yazıldı.