Amerika harita ve uydu görüntüleri

Amerika ile ilgili bilgi başlıkları. daha fazla bilgi

Amerika harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Amerika haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Amerika haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Amerika haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 37.0902, Boylam: -95.712

Statik haritalar

Amerika uydu görüntüsü

Amerika ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Amerika haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Amerika uydudan görüntüsü

Amerika konumu

Amerika konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Amerika) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

hayal-et: bence new york pahalı bir şehir olmasına karşın yaşanılabilecek bir şehir...o da olmasa los angeles..oda olmasa:D..anlicanız tabakta yemek çeşidi bol ne yemek isterseniz yiyin aç kalmassınız.. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
jale: güzeldir amerika - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ben: harikaaaaaaaaa - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
YUSUF/E5: HARİTA İÇİN SAĞOLUN AKRABAMIN BULUNDUĞU YERİ GÖREMEDM AMA OLSUN . :) - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
JakameN: Merhaba Ben 25 Ağustosta Amerikaya Gidiyorum Ve Gidecegım Yer New Jersey Gidecegım Yerı Cok MErak Edıyorum ve Çok Sevınclıyım... Harıta Icın teşekkur Ederım... - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.
İlhan TUR: Oğlum şuan Amerikada bu site ve haritalar muhteşem. Kendimi orda geziyormuş gibi hissediyorum. Hazırlayanlara sonsuz teşekkürler - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
erkan: mexico lu bir bayanla evlenen kimse amerikadada yasaya bilirmi bilen varsa lütfen cevap göndersin yada buraya yazsın erkan-agdas@hotmail.com - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
MUSTAFA: ben türkiye/ denizli/ çivril/ emirhisar/ emircik mahalesinde oturuyoruz.harita için ve ilgili arkadaşlar için teşekkürler msn:hayalet_prens777@hotmail.com - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
MUSTAFA: ben türkiye/ denizli/ çivril/ emirhisar/ emircik mahalesinde oturuyoruz.harita için teşekkürler - 5 yıl, 4 ay önce yazıldı.
samara: merhaba gene ben tekrar rekrar söylüyorum AMARİKA süper bir yerRrR...!!! :) :) :) - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
samara: amerika bence süper biyer hep hayalim amerikay''ya gitmek..!! :D 3 - 5 yıl, 7 ay önce yazıldı.
mervecik: en iyi nerde yaşanır Amerika da ben gideceğim ama tavsiyelere ihtiyacım var :S - 5 yıl, 8 ay önce yazıldı.
zaner1899: NFL ligi takımlarının yerlerine bakmak için uğramıştım işimede yaradı.teşekkürler! - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
suns: ben sadece NBA takımlarının şehirlerine bakmakn için bu haritaya başvurdum,teşekkürler - 5 yıl, 9 ay önce yazıldı.
kayo katoma: çok güzel bir yer ben kombia''da yaşıyorum çokgüzel buranın kızları meşhurdur - 6 yıl, 0 ay önce yazıldı.