Antalya harita ve uydu görüntüleri

Antalya Akdeniz sahilinde turizm bakımından çok gelişmiş bir il. Türkiye'nin muz ve portakal bahçesi olarak isimlendirilen Antalya; Akdeniz kıyısında, İçel (Mersin) Konya, Isparta, Burdur ve Muğla illeri ile çevrilidir. İl toprakları 36°06' ve 37°27' kuzey enlemleri ile 29°14' ve 32°27' doğu boylamları arasında yer alır. Üç tarafı yüksek dağlarla çevrilidir. daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 852,68 KB)] Antalya harita

Resmin boyutları: 1624px x 2533px, Dosya boyutu: 873141byte (852,68 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Antalya) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

antalyaşk: antalya hakkında olumsuz düşünenleri anlayamıyorum, antalyada sadece 1 hafta kaldım ve gerçekten aşık oldum. şuan istanbulda yaşıyorum, ve size tek birşey söyleyebilirim, şuan istanbula katlanabiliyorsam birgün(2 yıl sonra) antalyaya yerleşme fikrimin bana verdiği güzel umutlar ve hayallerdir. antalyaya ayak bastığım ve yerleştiğim gün kendimi gerçekten yaşıyormuş sayacağım. - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
MG: ARKADASLAR BUNDAN SONRA ANTALYAYI GEZERKEN GOZUNUZU ACARAK GEZINKI BU GUZELLIKLERI FARKEDIN 25 YILDIR INGILTEREDEYIM AVRUPADA GEZMEDIGIM YER KALMADI DESEM YERI VAR BOYLE CENNETTEN BIR KOSE ZOR BULUNUR BEGENMIYEN GITMESIN CANIM ANTALYALILAR HER YAZ GELIYORUM GELMEYEDE DEVAM EDECEGIM ANTALYALILAR KENDINI BEGENMIS DEGIL KENDINI BEGENMISLERE HAKETTIGI CEVABI VEREN INSANLARDIR ANTALYA VE ANTALYALILARI SEVIYORUM - 2 yıl, 7 ay önce yazıldı.
Hasan58: Evet Bencede Antalya ya gelmek için kimseyi zorlamıyoruz. Bende ANtalyalı degılım ama antalyada yaşıyorum. Bence Dünyanın en güzel şehri. - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
m.y.: kardeşler biz kimseyi zorla antalyada tutmuyoruz madem beğenmiyorsunuz terki diyar eyleyebilirsiniz istemem yan cebime koy muhabbeti yapmayınız lütfen zaten dışardan gelenler yüzünden memlekette yaşayamaz hale geldik - 3 yıl, 1 ay önce yazıldı.
asas99: antalya ya gittim ben sadece deni güzel kumlucadan finikeye gidersiniz hiç antralya ya yakışmayan görüntüler görürsünüz antalya gez 3 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Misafir: abartmaya hiç gerek yok denizi güneşi olmasa antalya 5 para etmez bir şehir.. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Misafir: evet arkadaşlar yukarıda okudum antalya hakkında güzel sözlerinyanında güzelolmayan eleştilerdevar ben 1960 lı yıllardan butarafa antalyadayım önce antalyayı antalyayla yaşamak lazım aynı bir aşk gibi aşktan anlayan insan gibi fakat sizler antalyayı gündelik veya bir akşamlık aşkgibi yaşarsanız ozaman antalyanın kıymetini okadar anlarsınız lütfen anlamıyorsan balı ekşiye çevirme önce yaşamayı sonra zevk almayı sonra geleceğe ümitle bakmayı öğrenirseniz ozaman hayatın türkiyemin ve özellikle ANTALYAMIZIN negüzel olduğunu ğöreceksiniz KAFKAS KEMAL - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
oyun5: antalyaya defalarca gittim.daha yeni 25 gün kaldım.haritada şehrin içinde gezdiğim yerlerin adı yok.harita bizim gibilr için fazla açıklayıcı değil.konya altı plajları,lara,lüks otellerin bulunduğu kundu gibi... önemliyerlerin isimleri yok.ama yine de teşekkürler. - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
mono: etilerden ev almayı düşünüyorum sizce nasıl bir yer gelişmekte olan bir bölge diyorlar ama nasıldır tam bir bilgim yok mahallesiyle ilgili - 3 yıl, 7 ay önce yazıldı.
temha 07: Dünyanın gözdesi Türkiyenin turizm cenneti ve incisi tarihi ve corafyası, güneşi ve ünlü sahili Patara plajı kayıp cennet Saklıkentiyle gelip görmeniz dileğiy saygılar. - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Misafir: sizler gazipaşayı görmelisiniz yeryüzünün cenneti.sessiz cennet - 3 yıl, 8 ay önce yazıldı.
hhhhhh: antalyalı arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. bu karşıyaka mah. nasıl bir yer. - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: antalya güzel bir şehir değil ya ben güzel şehir görmedim yada miletin gözü körr bide dünya kenti diyorlar bana sorsunlar - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: Evet Antalya. Çoğu yorumun ortak fikri çok güzel bir yer olduğu. Doğru. Bence de dünyanın en güzel yerlerinden biri. Ayrıca zengin bir şehir. Ama çalıştım zengin oldum diyen bir elin parmaklarını geçmez , onlar da genelde başka illerden gelenler. Zenginler genellikle toprak zengini. Zamanında bostan, sera olan yerlere yapılmış siteler, otel ve tatil köyleri vb. Türkiyenin en çok göç alan bölgesi olması nedeniyle işsizlik, hırsızlık had safhada. Ticari ahlakının gelişmiş olduğu söylenemez. İş imkanları dışarıdan görüldüğü gibi değil. Bu gün bi fatura kesersin 6 ay içerisinde tahsil edebilirsen şanslı sayılırsın :)). buraya göç edip yaşamak isteyenlerin bence çok, çok iyi düşünüp, işini ayarlamadan gelmelerini kesinlikle önermem. her güzelin bir kusuru vardır misali Antalya ya hazırlıksız sırf çok güzel ben de bu güzellikleri yerinde yaşayayım diye hiç bir hazırlığı olmadan göç edip gelenler hüsrana uğrayabilir. Saygılarımla... - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
garip onuş: ben bismilliyim amcalarım 1ay sonra evini antalyaya taşıdı seyyithan onuş amcayı ve çocuklarını çok çok özlemişim - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
nephy- gmz: ben istanbulda yasıyorum ama antalyayı tanıdıkca istanbuldan iyice nefret ettim. inanılmaz guzellikleri olan, hayatın yaşanılacağı şehir bence antalya.. okulu bitirir bitirmez yerleşeceğim. seni seviyorum antalya. - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
GüLşAH Eş: Antalya ya burası abi Türkiye''nin en gözde yerlerinden. DKG(deniz kum güneş) süper - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
Daseko: evet Antalya ya yerleşenler mütevazi insanlar bile olsa zamanla kendilerini beğenmiş bir hal alıyorlar. Sanırım bir zaman sonra nereden geldiklerini unutuyorlar, Hatta acınacak halde olsalar bile hala kendilerini kaf dağında görüyorlar, ama birgün gerçekten acınacak hale düşebiliyorlar. çok şahit oldum. (Mütevazi olan ve antalya da yaşayanları tenzii ediyorum) - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
jeko51: slm herkeze, ben isvicrede yasiyorum antalyaya birkere gitmisliyim var, cok güzel biryer, ozamanlar birazcik daha gencdim,17/18 fln, daha cok gecehayati icin gitmisdim cok hosuma gitmisdi manzaralarda, plajda-denizde iyidi, ama tarihi kacirdim, busefer daha cok dogasini ve tarihini görmek icin gidicem. hedefim kumluca-olympos!! süper agacevler var tam benlik, bizde yeni hippi yiz ;-) - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
LP: ANTALYADAN NEFRET EDİYORUM İNSANLARININ ÇOĞU KND BEĞNMİŞİN TEKİ AMA DİYERLERİ ÜSTÜNE ALINMASIN - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.