Antartika harita ve uydu görüntüleri

Antartika ile ilgili özet bilgi henüz girilmemiş. Detaylı bilgi için tıklayınız. daha fazla bilgi

Antartika harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Antartika haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Antartika haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Antartika haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: -73.124, Boylam: -16.875

Antartika uydu görüntüsü

Antartika ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Antartika haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Antartika uydudan görüntüsü

Antartika konumu

Antartika konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Antartika) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

adıyamanlı tuncay: adıyaman güzel bir yer - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
farabii: hep merak etmişimdir bu kıtayı insan bu kıtayı hayal ederken bile üşüyor -70 derece dile kolay antartikada yaşama şansı insan için 0 gözüküyor ama maceracılar bunu ısrarla deniyor antartikada keşf edilecek daha ne güzellikler var bakalım saygılar - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
sevecennn: antarkıta buyulıyıcı bır yer guzel ve hosss bu bılgılerı kım yazdıysa baya gelsımıs bı bılgıye sahıppp - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
lanet: mükemmel bir yer orda yaşamak isterdim

oralarda olmak çok güzel

- 6 yıl, 10 ay önce yazıldı.