Atatürk İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

Atatürk İlköğretim Okulu aşağıdaki anlamlara gelebilir: daha fazla bilgi

Atatürk İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: DENİZKÖŞKLER MAH.ZAFER CAD.NO:42 AVCILAR/İSTANBUL POSTA KODU:34315 Telefon: 2125091717 Faks: 2125091717) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Avcılar » Atatürk İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Atatürk İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Atatürk İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.7966, Boylam: 29.4229

Atatürk İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Atatürk İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Atatürk İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Atatürk İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Atatürk İlköğretim Okulu konumu

Atatürk İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Atatürk İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

gökhan: ben hocamı arıyorum evrim akbal o kulda ise ne olur söylen onu özledim benim 1 den 5 kadar hocamdır annem gibi severim hiç görmüyorum haber alamıyorum ne olur söylen ben gökhan kızıkoglu ve derya büyüköz - 2 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Misafir: sen kendine bak okuluma söz söyletmem hele sevda ögretmenime hiç söyletmem okula gelmeden önce hangi okula gidecegini bilseydin - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
kirazcık: iğrenç bir okul - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
Emine ÜNVER: Merhaba! Atatürk İlköğretim Okulu ile 5.sınıfta tanıştım.Eğitimimi 3 yıl devam ettirdim.Çok güzel arkadaşlarım oldu.Hala edindiğim arkadaşlarımla da görüşüyorum: Neslihan EKER ve Sonay KARGIN! - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
bıkan boys lar: o okuldan nefret ediyorum öğretmenler iyi olabilir ama ben onları hiç sevmiyorum ha bire para istiyorlardı devlet okulu orası kardeş ne o paralar ya sinirlerimi bozuyodulardı oks yi kazanamadım ama o okuldan çıktığım için çok mutluyum herkese başarılar diliorum - 5 yıl, 0 ay önce yazıldı.
sekiz: atatürk ilköğretim okulu çok güzel bir okul disiplinli temiz hemde ben orada okuyorum orta 2 ye gidiyorum öğretmenlermizde çok iyiler hepsini çok seviyorum - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.