Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi (Mesleki Eğitim Merkezi
Adres: Pinar Mah Okul Sok.No:3 Telefon: 2122768788 Faks: 2122852123) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Sarıyer » Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.1145, Boylam: 29.0303

Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi uydu görüntüsü

Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi uydudan görüntüsü

Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi konumu

Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Atatürk Mesleki Eğitim Merkezi) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.