Gökler (Ayaş) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Gökler harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gökler, Türkiye topraklarında Ankara ilinin Ayaş ilçesine bağlı bir köydür. Gökler yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Ankara » Ayaş » Gökler köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Gökler haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Gökler haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9455, Boylam: 32.3928

Ayaş ilçesi belde ve köyleri

Akkaya , Başayaş , Başbereket , Bayat , Bayram , Çanıllı, Evci , Feruz , Gençali , Gökçebağ , Gökler , Ilıca , İlhanköy , Oltan, Ortabereket , Pınaryaka , Sinanlı, Tekkeköy , Uğurçayırı , Ulupınar , Yağmurdede

Gökler uydu görüntüsü

Gökler ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Gökler haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Gökler uydudan görüntüsü

Gökler konumu

Gökler konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Gökler) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.