Ayancık harita ve uydu görüntüleri

Sinop iline bağlı bir ilçe. Yüzölçümü 1.673 kilometrekare, nüfusu 42,208 dir. İlçenin yüzeyi, Karadeniz'e doğru uzanan ve... daha fazla bilgi

Ayancık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Sinop » Ayancık haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Ayancık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Ayancık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.8329, Boylam: 34.5673

Ayancık ilçesi belde ve köyleri

Abdulkadirköy , Ağaçlı , Akçakese , Akören , Armutluyazı , Aşağıköy , Avdullu , Aygördü , Babaçay , Babaköy , Bahçeli , Bakırlı , Bakırlızaviye , Belpınar , Büyükdüz , Çamyayla , Çaybaşı , Çaylıoğlu , Davutlu , Dedeağaç , Dereköy , Dibekli , Doğanlı , Dolay , Erdemli , Erikli , Fındıklı , Göldağı , Gölköy , Günpınar , Gürsoku , Hacılı , Hacıoğlu , Hatip , Hüseyinbey , İnaltı , Kaldırayak , Karakestane , Karapınar , Kestanelik , Kızılcakaya , Kozcugaz , Kozsoku , Köseyakası , Kurtköy , Kütükköy , Maden , Mestan , Mustafa Kemal Paşa , Ortalık , Otmanlı , Ömerdüz , Pazarcık , Sansar , Sırma , Sofu , Sokuçayırı , Sulusoku , Tarakçı , Tepecik , Tevfikiye , Topağaç , Türkmen , Uzunçam , Ünlüce , Yarenler , Yemişen , Yenice , Yenigüler , Yeşilyurt , Zaviye

Ayancık uydu görüntüsü

Ayancık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Ayancık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Ayancık uydudan görüntüsü

Ayancık konumu

Ayancık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Ayancık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

ÇORUM-BJK: Ayancık ilçesinde geçerken bir gece öğretmenevinde konakladım. Bir miktar gezdim. Ama Nisan ayı sonları idi. İzlenimlerim ço iyi.Konuksever Öğretmenevi personeline ve Ayancık halkına çok teşekkür ederim.Selamlar. - 2 yıl, 6 ay önce yazıldı.
misafir: ayancık bizim memleket - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
yesilyurtlu: ayancık bek bırgün gelecem kankam osmana selm - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
sinirli: nihal kaya yeşilyurtlu - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
yeşilyurtlu: ayancık nlılar kendinize iyi bakın selamlar ayancuuuğum - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
deniz.kantarci: AYANCUUK BEKLE 10 GÜNÜM KALDI GELİYORUM - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
memati: bildir geldüm doyamadum benim yürekcüklerüm yaniya ayancuk ücün ovulll :) lem bayiliyorum ben bu sivesine ayancikli yurdum insanlarinin :) - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
yağmur: sinopa gelin geliyorum sevgilimin olduğu heryer benim için cennettir - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
Serkan : Ayancik Eymeleri OyOy :) - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
emrah kartal: 10 gün sonra geliyorum cennete.............. - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
emrahhhhhhhh: süperrrrrrrrrrrr - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
İlkem: Küçük Paris... :))Cennet gibi... - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.