Dedeağaç (Ayancık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Dedeağaç harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Dedeağaç, Türkiye topraklarında Sinop ilinin Ayancık ilçesine bağlı bir köydür. Dedeağaç yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Sinop » Ayancık » Dedeağaç köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Dedeağaç haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Dedeağaç haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.9240, Boylam: 34.6886

Ayancık ilçesi belde ve köyleri

Abdulkadirköy , Ağaçlı , Akçakese , Akören , Armutluyazı , Aşağıköy , Avdullu , Aygördü , Babaçay , Babaköy , Bahçeli , Bakırlı , Bakırlızaviye , Belpınar , Büyükdüz , Çamyayla , Çaybaşı , Çaylıoğlu , Davutlu , Dedeağaç , Dereköy , Dibekli , Doğanlı , Dolay , Erdemli , Erikli , Fındıklı , Göldağı , Gölköy , Günpınar , Gürsoku , Hacılı , Hacıoğlu , Hatip , Hüseyinbey , İnaltı , Kaldırayak , Karakestane , Karapınar , Kestanelik , Kızılcakaya , Kozcugaz , Kozsoku , Köseyakası , Kurtköy , Kütükköy , Maden , Mestan , Mustafa Kemal Paşa , Ortalık , Otmanlı , Ömerdüz , Pazarcık , Sansar , Sırma , Sofu , Sokuçayırı , Sulusoku , Tarakçı , Tepecik , Tevfikiye , Topağaç , Türkmen , Uzunçam , Ünlüce , Yarenler , Yemişen , Yenice , Yenigüler , Yeşilyurt , Zaviye

Dedeağaç uydu görüntüsü

Dedeağaç ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Dedeağaç haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Dedeağaç uydudan görüntüsü

Dedeağaç konumu

Dedeağaç konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Dedeağaç) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.