Mustafa Kemal Paşa (Ayancık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Mustafa Kemal Paşa harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa, Türkiye topraklarında Sinop ilinin Ayancık ilçesine bağlı bir köydür. Mustafa Kemal Paşa yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Sinop » Ayancık » Mustafa Kemal Paşa köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Mustafa Kemal Paşa haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Mustafa Kemal Paşa haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0437, Boylam: 28.9076

Ayancık ilçesi belde ve köyleri

Abdulkadirköy , Ağaçlı , Akçakese , Akören , Armutluyazı , Aşağıköy , Avdullu , Aygördü , Babaçay , Babaköy , Bahçeli , Bakırlı , Bakırlızaviye , Belpınar , Büyükdüz , Çamyayla , Çaybaşı , Çaylıoğlu , Davutlu , Dedeağaç , Dereköy , Dibekli , Doğanlı , Dolay , Erdemli , Erikli , Fındıklı , Göldağı , Gölköy , Günpınar , Gürsoku , Hacılı , Hacıoğlu , Hatip , Hüseyinbey , İnaltı , Kaldırayak , Karakestane , Karapınar , Kestanelik , Kızılcakaya , Kozcugaz , Kozsoku , Köseyakası , Kurtköy , Kütükköy , Maden , Mestan , Mustafa Kemal Paşa , Ortalık , Otmanlı , Ömerdüz , Pazarcık , Sansar , Sırma , Sofu , Sokuçayırı , Sulusoku , Tarakçı , Tepecik , Tevfikiye , Topağaç , Türkmen , Uzunçam , Ünlüce , Yarenler , Yemişen , Yenice , Yenigüler , Yeşilyurt , Zaviye

Mustafa Kemal Paşa uydu görüntüsü

Mustafa Kemal Paşa ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Mustafa Kemal Paşa haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa uydudan görüntüsü

Mustafa Kemal Paşa konumu

Mustafa Kemal Paşa konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Mustafa Kemal Paşa) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.