Yapracık (Aydıntepe) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Yapracık harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yapracık, Türkiye topraklarında Bayburt ilinin Aydıntepe ilçesine bağlı bir köydür. Yapracık yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Bayburt » Aydıntepe » Yapracık köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Yapracık haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Yapracık haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 40.4152, Boylam: 40.2142

Aydıntepe ilçesi belde ve köyleri

Akbulut , Alaca , Aşağıkırzı , Başpınar , Çatıksu , Çayırköprü , Çiğdemlik , Dumlu , Erikdibi , Gümüşdamla , Günbuldu , İncili , Kavlatan , Kılıçkaya , Pınargözü , Sırataşlar , Sorkunlu , Suludere , Şalcılar , Yanoba , Yapracık , Yazlık , Yukarıkırzı

Yapracık uydu görüntüsü

Yapracık ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Yapracık haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yapracık uydudan görüntüsü

Yapracık konumu

Yapracık konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Yapracık) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.