Çamoba (Ayvalık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Çamoba harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çamoba, Türkiye topraklarında Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesine bağlı bir köydür. Çamoba yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Balıkesir » Ayvalık » Çamoba köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Çamoba haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Çamoba haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2921, Boylam: 26.8717

Ayvalık ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akçapınar , Altınova , Altınova , Bağyüzü , Bağyüzü , Beşiktepe , Beşiktepe , Bulutçeşme , Bulutçeşme , Çakmak , Çakmak , Çamoba , Çamoba , Hacıveliler , Hacıveliler , Karaayıt , Karaayıt , Kırcalar , Kırcalar , Küçükköy , Küçükköy , Murateli , Murateli , Mutlu , Mutlu , Odaburnu , Odaburnu , Tıfıllar , Tıfıllar , Türközü , Türközü , Uçkabaağaç , Uçkabaağaç , Yeniköy , Yeniköy

Çamoba uydu görüntüsü

Çamoba ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Çamoba haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Çamoba uydudan görüntüsü

Çamoba konumu

Çamoba konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Çamoba) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.