Altınova (Ayvalık) harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Altınova harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Altınova, Türkiye topraklarında Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesine bağlı bir köydür. Altınova yerleşim yerinin haritadaki yeri kesin konumu olmayabilir.

Türkiye » Balıkesir » Ayvalık » Altınova köyü haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Altınova haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Altınova haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.2194, Boylam: 26.7871

Ayvalık ilçesi belde ve köyleri

Akçapınar , Akçapınar , Altınova , Altınova , Bağyüzü , Bağyüzü , Beşiktepe , Beşiktepe , Bulutçeşme , Bulutçeşme , Çakmak , Çakmak , Çamoba , Çamoba , Hacıveliler , Hacıveliler , Karaayıt , Karaayıt , Kırcalar , Kırcalar , Küçükköy , Küçükköy , Murateli , Murateli , Mutlu , Mutlu , Odaburnu , Odaburnu , Tıfıllar , Tıfıllar , Türközü , Türközü , Uçkabaağaç , Uçkabaağaç , Yeniköy , Yeniköy

Altınova uydu görüntüsü

Altınova ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Altınova haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Altınova uydudan görüntüsü

Altınova konumu

Altınova konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Altınova) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

hasan: Özür dilerim ALTIOVA ayvalığın bir köyü değil 12000 nüfüslu beldesidir - 4 yıl, 10 ay önce yazıldı.
ALTINOVALI: ALTINOVA KÖY DEĞİLDİR.AYVALIK İLÇESİNE BAĞLI BELDEDİR VE AYVALIKTAN DAHA ESKİ TARİHE SAHİPTİR.FATİH SULTAN MEHMET MİDİLLİ'Yİ KUŞATTIĞI ZAMAN ORDULARINI O ZAMANKİ ADIYLA AYAZMENT OLAN ALTINOVAYA GETİRMİŞTİR.ALTINOVA İSMİNİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VERMİŞTİR. - 4 yıl, 0 ay önce yazıldı.