Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu (Adres: Belediye Cad.No:46 Pursaklar Telefon: 3123282703 Keçiören ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Keçiören » Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9438, Boylam: 32.8560

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu  uydudan görüntüsü

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu konumu

Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Azmi Ertuğrul İlköğretim Okulu ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

s€n@: İYİ Bİ OKUL ÖĞRETMENLERİDE İİ AMA BİRAZ FAZLA KALABALIK...:(:s:( - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
öğrenci: sınflar 50-60 kişi yetkililere sesleniyorum - 4 yıl, 7 ay önce yazıldı.
asi liseli: birinci bi okul ama sondan birinci - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
???: iğrenç bi okul - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
misafir: okul süper öğretmenlerde çok iyi ama okul çok ama çok kalabalık - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
misafir: çok güzel bir okul - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
siz bulun******: biz snıflarda sıkısıyokk der s anlayamıyok daha nedekkkk gaardaşşş inceltin sınıfları bıazz daaa azaltın sınıfları daaaaaaaaaaa bu ne gardaş sıkılıraqqqq - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
azmi öğr....: ...............................................sınıflar çok kalabalıkkk - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.
misafir: okul tarihcesi hakkında bilgi yayımlayın - 5 yıl, 1 ay önce yazıldı.