Bağcılar İlköğretim Okulu harita ve uydu görüntüleri

daha fazla bilgi

Bağcılar İlköğretim Okulu (İlköğretim Okulu
Adres: MERKEZ MAHALLESİ 25/4.SOKAK .NO:21 BAĞCILAR/İST Telefon: 2124628925 Faks: 2124628750) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » İstanbul » Bağcılar » Bağcılar İlköğretim Okulu haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bağcılar İlköğretim Okulu haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bağcılar İlköğretim Okulu haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 41.0348, Boylam: 28.8559

Bağcılar İlköğretim Okulu uydu görüntüsü

Bağcılar İlköğretim Okulu ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bağcılar İlköğretim Okulu haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bağcılar İlköğretim Okulu uydudan görüntüsü

Bağcılar İlköğretim Okulu konumu

Bağcılar İlköğretim Okulu konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bağcılar İlköğretim Okulu) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

elif: bu yorumu ben yapmıştım ama hala okul aynı hiç değişmedi müdür değişti ama hala sistem aynı velilere söz geçiremiyorlar anlam veremiyorum güvenlik sıfır - 3 yıl, 0 ay önce yazıldı.
elif: okunacakmı acaba benim iki kızımda bağcılar ilk öğretim okuluna gidiyor ben o okulun güvenlik önlemlerini hiç beyenmiyorum herkes elini kolunu sallayarak içeri girebiliyor bir türlü bir yöntem bulamadılar yönetenler merak ediyorum bir çocuğun başına bişey geldiğindemi yapacaklar acaba - 5 yıl, 11 ay önce yazıldı.