Bahçelievler Deneme Lisesi harita ve uydu görüntüleri

Bahçelievler Deneme Lisesi, 1955 yılında Ankara'nın Bahçelievler semtinde öğretime açılan, ortaokul ve liseden oluşan 6 yıllık eğitim veren bir okuldur. daha fazla bilgi

Bahçelievler Deneme Lisesi (Adres: 1.Cadde 14.Sokak No:13 Bahçelievler/Ankara Telefon: 3122131845 Çankaya ) harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Çankaya » Bahçelievler Deneme Lisesi haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bahçelievler Deneme Lisesi haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bahçelievler Deneme Lisesi haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.9241, Boylam: 32.8300

Bahçelievler Deneme Lisesi uydu görüntüsü

Bahçelievler Deneme Lisesi ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bahçelievler Deneme Lisesi haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bahçelievler Deneme Lisesi  uydudan görüntüsü

Bahçelievler Deneme Lisesi konumu

Bahçelievler Deneme Lisesi  konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bahçelievler Deneme Lisesi ) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

misafir: en azından öğrencilerine gelecek sömürgeciliği yapan,öğrencisinin arkasından babasına yüzsüz bir şekilde yapmadığı şeyleri yaptı olarak gösteren,YÜZSÜZ OLDUĞU KADAR YALANCILIK YAPAN özgül özsoy gökavdan ve kafilesi gibi öğretmenleri yok. 100.YIL KIZ MESLEK & MESLEK LİSESİ gibi öğrencinin hayatıyla oynayan çıkarbazlar gibi değiller....HATTA 'BUNLARI FEN LİSELERİ ÇAĞIR DI BU TEMBELLER GİTMEDİ 'diye yazarak BU SİTEYİ KİLİTLETTİREN mat-fen yapamayan öğrencileri göz göre göre sayısal branşta kasıtlı bırakarak istedikleri sözel bölüme geçmelerini direk geçiş haklarını engelleyen özgül özsoy ve kafilesi gibi öğretmenleri bulunmuyor.AKSİNE, BURADA VATANI İÇİN UĞRAŞAN EĞİTİMCİLER BULUNUR... - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
hcanerdogan: Milli kütüphanede inilir (Eskişehir yolunu(otobüs,minibüs) kullananlar için) adnan ötüken parkından akdeniz cad ordanda taşkent cad geçişle okulu bulabilirsin :DYada Beşevler Ankaray istasyonu hizasında direk taşkent cad. nden ilerleyerek okul bulunabilir :)) - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
çakal: herşey çok güzelde biz oraya nasıl gideriz neyle gideriz nerden binip gideriz. bunun hakkındada bilgi verseniz tam süper olacakkkkk:))) - 4 yıl, 5 ay önce yazıldı.