Balıkesir harita ve uydu görüntüleri

Balıkesir Marmara Denizi ve Ege Denizi sahilinde bulunan, turizm bakımından gelişmiş, Türkiye'nin önemli illerinden biri. Kaplıcaları, yeraltı ve yer üstü suları bakımından zengin, üçte biri ormanlık, Türkiye'nin zeytin ambarı olan ili; Marmara Denizi, Bursa, Kütahya, Manisa, İzmir, Ege Denizi ve Çanakkale arasında yer almaktadır. 39°04' ile 40°40' kuzey enlemleri daha fazla bilgi

Harita yükleniyor...
[harita yüklenirken lütfen bekleyiniz (toplam 63,91 KB)] Balıkesir harita

Resmin boyutları: 1020px x 1308px, Dosya boyutu: 65446byte (63,91 KB), Renk: , Formatı: .

Harita, sayfaya sığabilmesi için küçültülmüştür. Haritada yakınlaşmak veya uzaklaşmak için, resme iki kere tıklayın, üstteki + veya - işaretlerini ve/veya fareniz üzerindeki sayfa kaydırma aparatını kullanabilirsiniz.
Yorumlar - Lütfen konu (Balıkesir) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

Hakan: Arkdaşlar ailemle dere,gölet,şelale gibi yerlerde piknik yapabilceğim merkez yerlere gitmek isityoruz.tavsiyelerinizi bekliyorum.selimiye barajına bu hafta gidicem başka nereler var. - 3 yıl, 3 ay önce yazıldı.
sevo: arkadaşlar,bandırma toki den ev almak istioruz tavsiye edermisiniz - 3 yıl, 6 ay önce yazıldı.
anboy: sadece türkiyenin değil tüm dünyanın en güzel şehrinde yaaşıyoruz.ne mutlu balıkessirliyim diyene..10 suz asla olmaz,, - 3 yıl, 9 ay önce yazıldı.
kaplan: şanlı balıkesırım - 4 yıl, 1 ay önce yazıldı.
sevalo: balıkesirin akçay altınoluk ayvalık edremit burhaniye ilçeleri çok güzeldir özellikle ayvalık tatil için süperdir - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
çakır: bende balıkesırliyim çandır köyünden havası suyu toprağı 10 nsuz olmaz - 4 yıl, 2 ay önce yazıldı.
Murat can: Cok yer gördüm ama balıkesir gibi ferah memleket yok emin ol - 4 yıl, 3 ay önce yazıldı.
SINDRGLI HATİCE: BALIKESİRE AŞIGIM NEVARSA TOPRAGIMDA GERİSİ YALAN - 4 yıl, 4 ay önce yazıldı.
bakırcı: herkezin kendi memleketi güzeldir benim balıkesirim birtanedir. - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
seyyah çakır: selam hemşolarım. inanın bana balıkesirin kıymetini gurbette iken daha iyi anlıyorum ve her geçen gün daha da özlüyorum...sensiz geçen 12 yıla yanarım 10um...gün geçtikçe daha da güzelleşiyorsun 10um...saygılarımla... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
seyyah çakır: yazım neden gitmedi ey hemşolarım yaaaa... - 4 yıl, 6 ay önce yazıldı.
çerkezEFE: bir ucu marmara bir ucu ege varmı dahası türkiyede başka eşi yok yani 10 suz asla... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
rita: balıkesir 10 numara bir şehir 3 yıl istanbulda yaşayınca çok iyi anladım şimdi merkezdeyim... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
ÇARKACILI: Balıkesir ivrindi ilçesi ÇARKACI KÖYÜ leylek kayasıyla,göletiyle,sıcak kanlı insanlarıyla,temiz hava ve dogasıyla gezilmeye görülmeye deger bence... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
snopy: Ben 5 yıldır balıkesir merkezde oturuyorum çok güzel bir şehir sakin,hayat ucuz 260 bin civarında nüfusu var bence tam yaşanacak şehir 10 suz asla yani... - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
emrah: balıkesirin değerini başka bi şehire gdince çk daha ii anlıyosunz..balıkesir medeniyetin beşiğidir bence..hayat ucuz,her güzellk var,insnlrı düzgn ve onlrca şey.. - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
Barış: Balıkesirin insanı ve coğrafi konumu garip bir şehirdir. Bir günde hemen hemen 4 mevsimi yaşadıgınız olur. Paran varsa tam yasanılacak yerdir. Macera doludur. Dikkat edin saplantı yapar bu yer insanı - 4 yıl, 9 ay önce yazıldı.
jessica alba: balıkesir güzel Türkiye''mizin en güzel illerinden biridir.ve cidden çok gelişti son senelerde. tam ailecek oturulacak ve güvenle yaşanacak bir şehirdir canım gözümün bebeği memleketimdir - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
feyza: balıkesir tarihi yerleriyle çok güzel biyeri anımsatıyor harika biyerdir bence araştırmayı yazmayı sevmiyorum ama araştırma yapmayı ve güzel şeyler öğrenmeyi seviyorum - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.
şeyma : balıkesir marmara bölgesindedir - 5 yıl, 10 ay önce yazıldı.