Bala harita ve uydu görüntüleri

Balâ, Ankara'nın bir ilçesi.Keskin,Kaman ve Kulu ilçelerine sınırı bulunan ilçe, Ankara'ya 76 km'lik asfalt yol ile bağlıdır. daha fazla bilgi

Bala harita ve uydu görüntüleri. Haritanın kullanımı hakkında aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Türkiye » Ankara » Bala haritası
harita yükleniyor... Harita yüklenirken lütfen bekleyiniz.

Haritayı büyütmek için tıklayınız.

Yardım: Üstteki Bala haritası aracılığı ile uzaklaş ve yakınlaş işaretlerine tıklayarak (yada yakınlaştırmak istediğiniz yere iki kere tıklayarak) haritaya yaklaşabilir veya uzaklaşabilirsiniz. yakınlaşma kontrolü ikonu ile de haritaya yakınlaşabilirsiniz. (Fareniz üzerindeki (varsa) sayfa kaydırma aparatı ile de bu işlemi yapabilirsiniz).

Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bu sayfadaki Bala haritasını kullanarak diğer bölge ve şehirlerin haritalarına da ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde farenizin sol tuşuna basılı tutarak haritayı kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde varsa, yanlışlıkları lütfen bize bildiriniz.

Şu anki konum: Enlem: 39.5570, Boylam: 33.1222

Bala ilçesi belde ve köyleri

Abazlı , Afşar, Ahmetçayırı , Akarlar , Akvirançarsak , Altınçanak , Aşağıhacıbekir , Aşıkoğlu , Aydoğan , Bağiçi , Bahçekaradalak , Bektaşlı , Belçarşak , Beynam , Büyükbıyık , Büyükboyalık , Büyükcamili , Büyükdavdanlı , Çatalçeşme , Çatalören , Çavuşlu , Çiğdemli , Davdanlı , Derekışla , Eğribasan , Erdemli , Ergin , Evciler , Gülbağı , Hanburun , Karaali, Karahamzalı , Karahasanlı , Keklıcek , Kerişli , Kesikköprü, Koçyayla , Kömürcü , Köşeli , Küçükbayat , Küçükbıyık , Küçükboyalık , Sarıhüyük , Sehriban , Sırapınar , Sofular , Suyugüzel , Tatarhöyük , Tepeköy , Tohumlar , Tolköy , Üçem , Yaylaköy , Yaylalıözü , Yeniköy , Yeniyapançarşak , Yeniyapanşeyhli , Yöreli , Yukarıhacıbekir

Bala uydu görüntüsü

Bala ve çevresine ait uydu görüntüsü. Üstteki interaktif Bala haritasında, uydu butonuna tıklayarak daha yakın uydu görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bala uydudan görüntüsü

Bala konumu

Bala konumu 1Yorumlar - Lütfen konu (Bala) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.

MUSTAFA: BEN BALANIN GELİŞMESİNİ İSTİYORUM - 4 yıl, 8 ay önce yazıldı.
sedat: balanın lokantaları ve döneri meşhurdur tavsiye ederim özellikle kesikköprüye gidip rakı-balık isteyiniz - 5 yıl, 3 ay önce yazıldı.